Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Słucham, dyżurny komisariatu.

- Sąsiad z 7 piętra się nachlał i bije żonę!

- I co z tego?

- Ale on ją gania z siekierą po klatce schodowej!

- I co z tego?

- Grozi, że nas wszystkich pozabija!

- I co z tego?

- Ale on namalował sprayem na klatce CHWDP!

- Przyjąłem, wysyłam radiowóz.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
- Słucham, dyżurny komisariatu.

- Sąsiad z 7 piętra się nachlał i bije żonę!

- I co z tego?

- Ale on ją gania z siekierą po klatce schodowej!

- I co z tego?

- Grozi, że nas wszystkich pozabija!

- I co z tego?

- Ale on namalował sprayem na klatce CHWDP!

- Przyjąłem, wysyłam radiowóz.

z cyklu historia prawdziwa:decayed:

Opublikowano
a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton :wink:

Jutro, jak mi tam miara wejdzie....

wejdzie wejdzie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

żeby wymienić postojówki trzeba wykręcić lampę ?

ja dam rade bez :whistling:

jaaaa jakbyśmy mieli rączki jak patyki to też bym dali rade :kox:

Opublikowano

za wcześnie oczerniłem koito :grin:

naprawiłem :kox::banan::banan::banan:

Opublikowano
za wcześnie oczerniłem koito :grin:

naprawiłem :kox::banan::banan::banan:

co bylo??

Opublikowano
image.jpg
Opublikowano

no widac zasmiedziałe jakieś blaszki korozja ich zjadła ale zalutowałem i hula babka :grin:

Opublikowano

priviet :hi:

Opublikowano

Zdravstvuĭte, tovarishch :wink:

Opublikowano

Bonjour :decayed:

Opublikowano
Kolego "Kaju182" kolor dymu to jak by siwy moze bialy ciezko rozruznic. Turbinke tez juz wymienialem w Grudniu ubieglego roku i byla od klubowicza i po przebiegu 5000 km.

Po regeneracji glowicy i zamontowaniu jej na silniku , odpalilem autko i wszystko bylo ok zadnych problemow , lekkie telepanie buda ale tez tak mialm przed uszkodzeniem glowicy , chlopaki z ECU-Project zdiagnozowali to jako , ze pompki nadaja sie do wymiany.

Od regeneracji glowicy minelo dwa tygodnie i zrobilem juz ponad 1000km i wszystko bylo ok do ostatniej Niedzieli , kiedy to odczas powrotu do domu zobaczylem chmure dymu na postoju i to tylko czasami + ciut dluzsze krecenie rozrusznikiem az silnik zaskoczy i silniejsze telepanie autem.

Na nastepny dzien auto po dluzszym postoju dluzej krecilem az zaskoczyl + wieksza chmura za autem a dotego jeszcze gdy przejechalem jakies 20 metrow silnik zgasl.

Ponownie go chcialem uruchomic i trwalo to naprawde dlugo a jak juz zaskoczyl to pracowal bardzo nie rowno. Podczas normalnej jazdy poza chmura dymu nic zlego sie nie dzieje , autko przyspiesza bez problemow i to naprawde zwawo (nie deptalem pedalu gazu konkretnie jeszcze gdyz glowica jest jeszcze na dotarciu przez jakies jeszcze 500km) , na postoju silnik nie skacze na obrotach ale jak dzisiaj autko postalo 12 godzin pod firma i chcialem go odpalic po pracy oj to ciezko bylo i dlugo zanim silnik zagadal :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Mam to samo :facepalm: w pon. zaczynam szukać co to może być... A Tobie radzę wyjąć pompki i wymienić te uszczelniacze. Przy okazji odkręć kolektor wydechowy i sprawdź czy gdzieś się nie poci olejem, bo ta chmura to ewidentnie spalony olej. Jak tam będzie sucho to sprawdź turbo od strony wydechu.

Pompki sprawdzasz w grupie 013, jak masz wartości powyżej 2,00 to coś jest nie hallo, sprawdź również BIPy w grupie 023.

Opublikowano

Jak się już wyjmie pompki to jeszcze gorzej będzie radzę szukać nowych pompek :wink:

Opublikowano

A to nie Siemian miał korekcje 6.0 i czyścił STP i ogarnęło mu... czy to jednak nie będzie to samo?? albo ja źle kojarzę :kox:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Marcino a tym r8 to kiedy można się przejechać :decayed:

Opublikowano
Jak się już wyjmie pompki to jeszcze gorzej będzie radzę szukać nowych pompek :wink:

A to czemu?

Opublikowano
Jak się już wyjmie pompki to jeszcze gorzej będzie radzę szukać nowych pompek :wink:

co TY gadasz... ja wymieniłem uszczelniacze i jest wszystko ok..

Opublikowano

jak będziesz w okolicy to podleć się pojeździ :hi:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Opublikowano

Jak juz jestesmy w temacie uszczelnien na pompkach to ile standardowo kosztuje takie zabieg nie licząc części? Chodzi mi o koszt robocizny wraz z ustawieniem pompek

Opublikowano

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić :decayed:

Opublikowano

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić :decayed:

zapomniał uszczelniaczy włożyć :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.