Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co chcesz ta US :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aloha Rezacze Ma ktoś ramke w dokładkę s line na.zbyciu?

Opublikowano

hehe mam w zderzaku jak chcesz to za 450 :naughty: i se kupie nową :kox:

ale jak byłem u Wojtka_A4 to widziałem że mu leżeć na stole :wink:

Opublikowano
A co chcesz ta US :naughty:

Lepiej nie, bo jego garaż spłonie...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Co do transakcji na forum, też nie pisałem, bo by mnie zlinczowali wszyscy, że oskarżam taką barwną postać na forum :wink:. A to, że mi na granicy niemieckiej za***ali radio, bo było "ciepłe" to druga sprawa, oczywiście sprawa w rękach policji niemieckiej od ponad roku lub 2, już trace rachube :grin:. Powiem, że ta osoba sprzedaje dalej części, ale nie w takim stopniu jak kiedyś, może coś się ruszyło :whistling:.

Napisz prosze o jaka osobe chodzi, bo to podchodzi pod paserstwo.

Opublikowano

domin rezałeś mfsw w a3??

Opublikowano

jak masz wszystkie graty i znasz kodowanie to chyba to samo co w A4 chociaż ręki nie dam sobie uciąć

wejdź na jakieś forum A3 , jak w ogóle takie istnieje tam na pewno znajdziesz jakieś info :naughty:

Opublikowano

no właśnie tam jest bida... chodzi o moduł pod kierę, jak teraz jest bez czujnika skrętu, to po wymianie taśmę też trzeba wymieniać aby był?

Opublikowano

I don't nie wiem :co:

Opublikowano
domin rezałeś mfsw w a3??

:jaaaaa:pytaj Bartsa:wink:

Opublikowano

wejdź na jakieś forum A3 , jak w ogóle takie istnieje tam na pewno znajdziesz jakieś info :naughty:

forum jest, ale niestety.. mniej przyjazne i pomocne niż A4 moim skromnym zdaniem..

no właśnie tam jest bida... chodzi o moduł pod kierę, jak teraz jest bez czujnika skrętu, to po wymianie taśmę też trzeba wymieniać aby był?

jak jesteś tam zarejestrowany to napisz do czaro10 albo luap13. Oni powinni Ci pomóc :wink:

Opublikowano

panowie może poniewiera się komus gała zmiAnay biegów RS4 B7 :whistling:

Opublikowano
A co chcesz ta US :naughty:

:naughty:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

A co chcesz ta US :naughty:

Lepiej nie, bo jego garaż spłonie...

Tapnięte z SGS III

To kup ją pierwszy i schowaj przede mną :polew:

Opublikowano

Pany kto ma hamule od s4 ściśle chodzi mi o blaszki s4 potrzebuje pozanć ich wymiar :whistling::naughty:

OEM_B7_S4_Caliper_Clip_Installed_Comparison.jpg

Opublikowano
kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

:whistling:

Did I made something illegal ? :dziura:

who said that? :naughty:

:wink: napisałem do ebaya , trochę im naściemniałem i odblokowali mi częściowo konto ale nie mogę się o nic licytować przez okres do 14dni , tylko aukcje kup teraz :kwasny: , dobre i tyle

No widzisz więc jest szansa że będziesz dalej w uja grał:polew:
Opublikowano

oj tam zaraz w uja , każdy orze jak może :wink:

Opublikowano

a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton :wink:

Opublikowano
a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton :wink:

Jutro, jak mi tam miara wejdzie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.