Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę cierpliwości i kasa jest za***ista :kox: ja myślę że jest oryginał :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbup1: To jaka jest dobra cena za taki jak ja mam?

Ustrzeliłeś go? :kox: Nawet jak za składak to i tak dobry piniądz.

Opublikowano

trochę cierpliwości i kasa jest za***ista :kox: ja myślę że jest oryginał :whistling:

No doczekalem sie.

Tez uwazam,ze cena spoko. Dlatego sie nie zastanawialem.

Oby tylko nie byl skladak.

Opublikowano

trochę cierpliwości i kasa jest za***ista :kox: ja myślę że jest oryginał :whistling:

No tak tylko dolicz jeszcze za kratki 500 zł:whistling:
Opublikowano
:thumbup1: To jaka jest dobra cena za taki jak ja mam?

Ustrzeliłeś go? :kox: Nawet jak za składak to i tak dobry piniądz.

składak nie miał by raczej tych środkowych mocowań

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

trochę cierpliwości i kasa jest za***ista :kox: ja myślę że jest oryginał :whistling:

No tak tylko dolicz jeszcze za kratki 500 zł:whistling:

Władi przecież sa na allegro po 100 zł :wink:

Opublikowano

No dokładnie ma mocowanie które potrzebne jest to prawidłowego złożenia góry z dołem:wink:

Opublikowano

Znajdz taniej....

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu dwóch silniczków poziomowania zwykłych świateł ?

Opublikowano
Władi przecież sa na allegro po 100 zł

Środkową można dać z C5, tak jak kkam.

Opublikowano

do do zderzaka s-line z przodu bez parktroniku idzie dołożyć czujki ?

Opublikowano
do do zderzaka s-line z przodu bez parktroniku idzie dołożyć czujki ?
idzie,ale to rzeźba jest :kwasny:
Opublikowano

bo kurcze jeszcze nie widziałem s-lina z czujkami na allegro :facepalm:

Opublikowano

Kiedyś miałem mocowania pod czujniki ;) do zrobienia ;)

Opublikowano

Oryginal... ale jak bedziesz wkladal FMIC to juz taki ladny nie bedzie :naughty:

Opublikowano

przy FMIC trzeba wywalić te środkowe mocowania ?

Opublikowano
bo kurcze jeszcze nie widziałem s-lina z czujkami na allegro :facepalm:

Bywają, całkiem niedawno sprzedały się 2 szt

Opublikowano

Ja juz wkrotce wyrezam sline pod spryski, czekam tylko na czesci z ASO dzieki uprzejmosci Marcino87 i do tego elektryczne lusterka i system audio BOSE. jak juz dojda te kluczowe popierdolki to skrece furke i w koncu wstawie watek. Radii alternatywne zamiast Rnse bedzie 2din stacja multimedialna Pioneer'a.

Opublikowano
bo kurcze jeszcze nie widziałem s-lina z czujkami na allegro :facepalm:

Bywają, całkiem niedawno sprzedały się 2 szt

o proszę , a tak nie przeglądam często tego działu sprzedaży, na razie skupiam się nad czymś innym :wink:

Opublikowano
przy FMIC trzeba wywalić te środkowe mocowania ?

troche trzeba je wyciac, nie w calosci ale trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.