Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę cierpliwości i kasa jest za***ista :kox: ja myślę że jest oryginał :whistling:

No doczekalem sie.

Tez uwazam,ze cena spoko. Dlatego sie nie zastanawialem.

Oby tylko nie byl skladak.

to jest ori ,jest dolna rama nitowana do górnej dokładki ,ja swój dorwałem za 150zł z dziurami na pdc ,co prawda był do malowania ale cena mnie powaliła gość sprzedawał jako zderzak a4

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie ma ktos sprezyn na tyl pod gwint lub po prostu obnizajacych KW/Weitec/AP ?

może nie pod gwint ale mam H&R takie jak na tym zdjęciu..

2013415734.th.jpg

jak Cie interesuje to prześle moje zdjęcia wieczorem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A dzień dobry Hammerku:decayed:

946486_254912314650520_1151802706_n.jpg

941565_474255012655666_2078229127_n.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox: az sie lepiej pracuje :decayed:
Opublikowano
Nie ma ktos sprezyn na tyl pod gwint lub po prostu obnizajacych KW/Weitec/AP ?

może nie pod gwint ale mam H&R takie jak na tym zdjęciu..

http://imageshack.us/a/img580/286/2013415734.th.jpg

jak Cie interesuje to prześle moje zdjęcia wieczorem

Musza byc niestety pod gwint, bo sprężyna pod gwint jest inna.

Opublikowano
936full-jessica-jane-clement.jpg
Opublikowano
przy FMIC trzeba wywalić te środkowe mocowania ?

troche trzeba je wyciac, nie w calosci ale trzeba

to u mnie przy FMIC najlepiej będzie kupić dokładkę bez tych mocowań bo w takim razie i tak trzeba je wyciąć :whistling:

Opublikowano

Pany fele z B8 do B6 wiem ze jest roznica w tworze ( 57,1 vs 66,6 ) , czy trzeba jakiś pierscień dawać ?

Opublikowano

trzeba,najlepiej alu albo stalowe :wink:

----------

a pierścienie muszą być bo przy 100km/h kiera chce urwać ręce :decayed:

Opublikowano
trzeba,najlepiej alu albo stalowe :wink:

Wystarczy w zupełności plastyk. Alu ciężko później wyjąć i trzeba dłubać śrubokrętem... Potem trzeba przed założeniem czyścić druciakiem... straszne pieprzenie.

Opublikowano

ja miałem plastik i miałem jajca między 80-100km telepało kierą i budą przy felach 18",wrzuciłem alumioniowe i jak ręką odjął,co do zapiekania wystarczy delikatnie przesmarować smarem miedzianym :wink:

Opublikowano
ja miałem plastik i miałem jajca między 80-100km telepało kierą i budą przy felach 18",wrzuciłem alumioniowe i jak ręką odjął,co do zapiekania wystarczy delikatnie przesmarować smarem miedzianym :wink:

miedzianym lepiej nie smaruj ,jest smar do alu

Opublikowano
Ty byś kuźwa nie przeżył jak byś smaka nie narobił:decayed: muszę iść teraz starą nastawić odpowiednio:polew:

Od samości włosy między palcami nie rosną :grin:

Opublikowano
Ty byś kuźwa nie przeżył jak byś smaka nie narobił:decayed: muszę iść teraz starą nastawić odpowiednio:polew:

Niech moc będzie z Tobą:naughty:

425179_255651041243314_1817007014_n.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

H4mm3r, dobra ta ruda :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.