Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysiek mam numery seryjne gdzieś, kod nie był zapisany na navi.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ...uje złamane :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: rękę przy łokciu uje...bać :bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

Opublikowano

Nosz k**wa co za k**estwo się szerzy masakra:banghead::eek:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Policja jak z rana przyjechała to akurat wracali od innej A4-ki, też po jumce RNS-E. Jakaś yebana szajka gimbusów, nawet wyjmaków nie użyli :facepalm:

Opublikowano
Policja jak z rana przyjechała to akurat wracali od innej A4-ki, też po jumce RNS-E. Jakaś yebana szajka gimbusów, nawet wyjmaków nie użyli :facepalm:

To jak go wytargali pocharatali Ci coś w aucie?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Masakra :facepalm:

Opublikowano
Policja jak z rana przyjechała to akurat wracali od innej A4-ki, też po jumce RNS-E. Jakaś yebana szajka gimbusów, nawet wyjmaków nie użyli :facepalm:

To jak go wytargali pocharatali Ci coś w aucie?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Podważali czymś bo są ślady na tunelu. Najgorszy jest ten syf po szybie , kiedyś miałem włam do Seicento to po 3 latach od włamania dalej małe odłamki czułem na dupsku mimo że auto odkurzone i wyprane...

Opublikowano

To rns pewnie też pochaczony będzie co za amatorka jacyś gówniarze j**ani

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

dobrze że za kierę się nie zabrali :facepalm:

Opublikowano

Instalacja przynajmniej cała, grzecznie wszystko rozpięte. W poprzednim aucie upierdolili nożem całą instalkę a potem bujałem się pół roku po elektrykach :facepalm:

Opublikowano

Dobre i to ale i tak c**j do d*py jak ledzik poszedł się jebać:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

sqrw....syny że by sqrwolowi łapy pousychały

Opublikowano

Siema bydlaki:-) Wspolczuje turzol:O

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

podaj numer zawsze wieksze szanse ze znajdziemy :wink:

szkoda ze nie było pinu nie zmieniali by... i tez łatwy trop by był..

Opublikowano

Ale bryndza :facepalm:

Opublikowano

Wspolczuje :/ dlatego wlasnie m.im. z uwagi na niezdejmowalny panel zrezygnowalem z RNSe, jest stacja multimedialna niefabryczna bo Pioneer z 7" ekranem ale za to zdejmowalnym by nie kusic zlodziei. To mobilizacja i wypatrywanie na ogloszeniach pozostaje ale zapewne na gieldzie jakiejs to opchna albo lepiej ktos sobie wstawi i d*pa :(

Opublikowano
Wspolczuje :/ dlatego wlasnie m.im. z uwagi na niezdejmowalny panel zrezygnowalem z RNSe, jest stacja multimedialna niefabryczna bo Pioneer z 7" ekranem ale za to zdejmowalnym by nie kusic zlodziei. To mobilizacja i wypatrywanie na ogloszeniach pozostaje ale zapewne na gieldzie jakiejs to opchna albo lepiej ktos sobie wstawi i d*pa :(

Nie do końca tak jak mówisz mi nawet kiedyś samą dupe ukradli panel dopasować nie problem chociaż 2 din ciężko ale jest te gnoje i z tym sobie radzą :banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Wspolczuje :/ dlatego wlasnie m.im. z uwagi na niezdejmowalny panel zrezygnowalem z RNSe, jest stacja multimedialna niefabryczna bo Pioneer z 7" ekranem ale za to zdejmowalnym by nie kusic zlodziei. To mobilizacja i wypatrywanie na ogloszeniach pozostaje ale zapewne na gieldzie jakiejs to opchna albo lepiej ktos sobie wstawi i d*pa :(

Nie do końca tak jak mówisz mi nawet kiedyś samą dupe ukradli panel dopasować nie problem chociaż 2 din ciężko ale jest te gnoje i z tym sobie radzą :banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

dokładnie jak sqrwol ma zap..lić to i tak to zrobi :facepalm:
Opublikowano

Jednak mniej kusi jak nie widac po samej dupce co siedzi, a moze chinski wynalazek za gora 500zl i kradziez nie warta ryzyka ;)

Opublikowano
Wspolczuje :/ dlatego wlasnie m.im. z uwagi na niezdejmowalny panel zrezygnowalem z RNSe, jest stacja multimedialna niefabryczna bo Pioneer z 7" ekranem ale za to zdejmowalnym by nie kusic zlodziei. To mobilizacja i wypatrywanie na ogloszeniach pozostaje ale zapewne na gieldzie jakiejs to opchna albo lepiej ktos sobie wstawi i d*pa :(

Nie do końca tak jak mówisz mi nawet kiedyś samą dupe ukradli panel dopasować nie problem chociaż 2 din ciężko ale jest te gnoje i z tym sobie radzą :banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

dokładnie jak sqrwol ma zap..lić to i tak to zrobi :facepalm:

Ogladasz kapitana bombe? Tam skurwole są:-D

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.