Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kur... nie wierzę, emblematy S w dieslach... :grin:

dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi :wink:

Można sobie tłumaczyć - przecież to hamulce od S to blaszka może być. Więc jak body zakładacie z Sy to też można pizgać emblemat :wink: Tyle, że na skrzyżowaniu nadal będzie kle-kle-kle-kle... :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kazdy ma swoje upodobania:wink:

Opublikowano
Kur... nie wierzę, emblematy S w dieslach... :grin:

dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi :wink:

I to jestem w stanie zrozumieć :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

kazdy ma swoje upodobania:wink:

Oczywiście Tomku. Twoje auto i Twoje decyzje...

Opublikowano
172 pln u gajosa

za sztuke :wink:

:shock3: OMG

344 zł za dwie blaszki to można sobie coś innego bardziej użytecznego kupić :whistling:

Opublikowano
Kur... nie wierzę, emblematy S w dieslach... :grin:

dlatego u siebie mam zwykły znaczek audi :wink:

Można sobie tłumaczyć - przecież to hamulce od S to blaszka może być. Więc jak body zakładacie z Sy to też można pizgać emblemat :wink: Tyle, że na skrzyżowaniu nadal będzie kle-kle-kle-kle... :decayed:

kle kle kle kle booooom szakalaka :kox:

Opublikowano
Kur... nie wierzę, emblematy S w dieslach... :grin:

Bartuś spokojnie jeszcze będziesz zadowolony mam trochu swój pomysł na te blaszki :naughty:

Ze Scirocco są tańsze :wink:

Opublikowano

hę?? a jak wyglądają pasują wogólęęę :naughty:

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

hę?? a jak wyglądają pasują wogólęęę :naughty:

Identyczne, tylko inny napis :wink:

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...
Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

hę?? a jak wyglądają pasują wogólęęę :naughty:

Identyczne, tylko inny napis :wink:

a numer jaki mają :naughty:

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...

Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

hę?? a jak wyglądają pasują wogólęęę :naughty:

Identyczne, tylko inny napis :wink:

a numer jaki mają :naughty:

Teraz już Ci nie sprawdzę, jutro przypomnij to poszukam :wink:

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...

Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze.

Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Nie mówię o jakiejś kosmicznej różnicy... Ale jednak jest.

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...

Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze.

Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori?

Nie, dlatego Ciebie pytam czy Ty założyłeś. Ja tak uważam i chciałem to zweryfikować :wink:

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...

Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze.

Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Nie mówię o jakiejś kosmicznej różnicy... Ale jednak jest.

Może akurat zawieszenie nie jest dobrym przykładem - laik nie wyczuje różnicy. Ale jeśli chodzi o jakość produktu to może nie aż tak skrajnie ale mniej więcej - zobacz zestawy rozrządu AM a ori i ich podatność na usterki. Inne przykłady... Termostaty lub choćby pieprzony czujnik stopu... Polityka jakości produktu AM vs. dealer to zupełnie inna bajka.

Opublikowano
raczej będzie ori :wink:

Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica).

Mówisz z doświadczenia? Bo szczerze wątpię żeby wahacze kupione dzisiaj w ASO były tak dobre jak w 2004r na linii montażowej w Ingolstadt.

:wink:

Rozwiń myśl...

Wiem że wkładałeś wahacze z Lemfordera, źle się na tym jeździ? Dzieje się coś? Powiadają że czasem widać zeszlifowane nr ori.. Nie wiem ile w tym prawdy. Sam zakladałem Lema i wiem że nie wytrzyma to 300kkm ja ori od nowości.. I jakoś nie wydaje mi że jakbym kupił te wahacze w ASO to były by jakieś lepsze.

Ale na jakiej podstawie Ci się wydaje Tomku? Założyłeś ori?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Nie mówię o jakiejś kosmicznej różnicy... Ale jednak jest.

Może akurat zawieszenie nie jest dobrym przykładem - laik nie wyczuje różnicy. Ale jeśli chodzi o jakość produktu to może nie aż tak skrajnie ale mniej więcej - zobacz zestawy rozrządu AM a ori i ich podatność na usterki. Inne przykłady... Termostaty lub choćby pieprzony czujnik stopu... Polityka jakości produktu AM vs. dealer to zupełnie inna bajka.

Owszem w takich przypadkach to jak najbardziej zgadzam się z Tobą.

Opublikowano

p6180268.jpg

---------- ----------

1k0615269b

---------- ----------

ale tańsze od s4 to one nie są :whistling:

Opublikowano

tylko 10zł tańsze jak to z S4

Opublikowano
p6180268.jpg

---------- ----------

1k0615269b

---------- ----------

ale tańsze od s4 to one nie są :whistling:

No i tu gitara - do Paska mogę założyć :decayed:

Opublikowano

taaa i jest taniej....o 10zł :naughty: vs S4

---------- ----------

kolesie z klubu leona tanio wyrwali aż wierzyć się nie chce :whistling:

LeonClub • Zobacz wątek - Nakładki na zaciski

---------- ----------

4zł :doh:

Opublikowano
http://s23.postimg.org/t8vfdcgfr/p6180268.jpg

---------- ----------

1k0615269b

---------- ----------

ale tańsze od s4 to one nie są :whistling:

No i tu gitara - do Paska mogę założyć :decayed:

Ale chyba wcześniej zaciski musisz wymienić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.