Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzentelmeni ciężko i czy da się przełożyć wyświetlanie kubka i wizytownika?

Byłeś wczoraj w wawie to by sie zmieniło a Ty nic nie powiedziałeś ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

poszukuje numeru czesci tego prenta przechodzacego przez pedaly w mocowaniu pedalow a4 b6 1.9 awx pomoze ktos?

Opublikowano
panowie co to za błędy?

19794 - Control Circuit for Glow Plug Controller 1: Electrical Malfunction

P3338 - 000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

RPM: 819 /min

Torque: 54.0 Nm

Speed: 5.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 13.68 V

Bin. Bits: 00001100

Temperature: 31.5°C

Bin. Bits: 11111111

17068 - Glow Plug Control Module (J179): Implausible Signal

P0684 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 882 /min

Torque: 54.0 Nm

Speed: 6.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001100

Temperature: 28.8°C

Bin. Bits: 10110000

pomoże ktoś bo w bazie z kodami nie mogłem tego znaleźć?

Opublikowano
Dzentelmeni ciężko i czy da się przełożyć wyświetlanie kubka i wizytownika?

Byłeś wczoraj w wawie to by sie zmieniło a Ty nic nie powiedziałeś ;)

Gdzie w W-wie. To nie ja :decayed:. Teraz graty kompletuje i jak będę w pobliżu będziesz wiedział jako 2gi :banan:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

U mnie mam światło a,mam drugi komplet bez:thumbdown:

Opublikowano

Powiedzcie mi jeszcze ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ?? Dobrze kombinuje??

Opublikowano

:hi:

reverse-1232319442_6kg9rg8.gif

Opublikowano

6b86fe6c2142e5ee463193cfb14d8568.jpg?1372411313

d63b1c564a7de892e65ce3983e29788a.png?1372246162

:naughty:

Opublikowano

mikaszi ten golas za 100 funciorow wyglada spoko tylko ja nie mam znajomosci w gb zeby zalatwic przesyl

Opublikowano

mikaszi ten golas za 100 funciorow wyglada spoko tylko ja nie mam znajomosci w gb zeby zalatwic przesyl

no jak nie masz :naughty::wink:

albo zapytaj księdza on ma podobno powiązania z pewnymi organizacjami które zajmują się przewozem

Opublikowano

a ile by to szlo do pl?bo kurna za tydzien jade do pl i chcialbym go zamontowac i wreszcie umiescic moja strzale w dziale moja a4:decayed:

Opublikowano
a ile by to szlo do pl?bo kurna za tydzien jade do pl i chcialbym go zamontowac i wreszcie umiescic moja strzale w dziale moja a4:decayed:

zależy jakim kurierem ale myślę że max 5 dni

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

potrzebne by mi były wymiary i waga takiego zderzaka żeby luknąć ile by to kosztowało , bo nigdy nie wysyłałem paczki takich dużych gabarytów za ranicę

Opublikowano

poszlo pw:wink:

Opublikowano
panowie co to za błędy?

19794 - Control Circuit for Glow Plug Controller 1: Electrical Malfunction

P3338 - 000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

RPM: 819 /min

Torque: 54.0 Nm

Speed: 5.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 13.68 V

Bin. Bits: 00001100

Temperature: 31.5°C

Bin. Bits: 11111111

17068 - Glow Plug Control Module (J179): Implausible Signal

P0684 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 882 /min

Torque: 54.0 Nm

Speed: 6.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001100

Temperature: 28.8°C

Bin. Bits: 10110000

pomoże ktoś bo w bazie z kodami nie mogłem tego znaleźć?

Wyciągnij i wyczyść styki przekaźnika świec żarowych (możliwe, że sam przekaźnik walnięty - względnie świeca na 1 cylindrze).

Opublikowano

ok dzięki

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

tyle że gdzie ten przekaźnik się znajduje?

Opublikowano
ok dzięki

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

tyle że gdzie ten przekaźnik się znajduje?

Przy ECU silnika - musisz obudowę komputera zdjąć. Zobaczysz mocowanie w które można włożyć 4 przekaźniki - przekaźnik świec jest na pozycji nr 2 licząc od strony reflektora.

Opublikowano

ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Opublikowano
ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Opublikowano
ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ??

Opublikowano
Dzentelmeni ciężko i czy da się przełożyć wyświetlanie kubka i wizytownika?

Byłeś wczoraj w wawie to by sie zmieniło a Ty nic nie powiedziałeś ;)

Gdzie w W-wie. To nie ja :decayed:. Teraz graty kompletuje i jak będę w pobliżu będziesz wiedział jako 2gi :banan:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

U mnie mam światło a,mam drugi komplet bez:thumbdown:

Myślę,że wiesz kogo również poinformować :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.