Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Siema siema , jak Tomku sprawa z ślubem wygląda :naughty:?

No trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.a co piszesz się na kolumnę??

Pisałem w temacie żebyś się przypomniał także czemu nie :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln :wink:

FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4

dobrze prawisz :wink:

Opublikowano
panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln :wink:

FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4

dobrze prawisz :wink:

To już wiesz jaki nr :wink:

Opublikowano
:hi:panny,

Jestem obecnie ma etapie wymieniania przednich klocków w hamulcach 288 mm i pytanie bo "oczyszczam" miejsce w którym "porusza" się klocek. Posmarować te miejsca miedzianym smarem czy zostawić na sucho?

Nie zapomnij przepalonym olejem tarcz posmarować przed założeniem klocków.

:hi:

Dziękóweczka! Układanie i "wypalanie" udało się bez oleju :decayed: Trochę pocisnąłem i efekt był:

dym_hamulce.JPG

Aż za bardzo :whistling::kwasny:

Opublikowano
:hi:panny,

Jestem obecnie ma etapie wymieniania przednich klocków w hamulcach 288 mm i pytanie bo "oczyszczam" miejsce w którym "porusza" się klocek. Posmarować te miejsca miedzianym smarem czy zostawić na sucho?

Nie zapomnij przepalonym olejem tarcz posmarować przed założeniem klocków.

:hi:

Dziękóweczka! Układanie i "wypalanie" udało się bez oleju :decayed: Trochę pocisnąłem i efekt był:

http://pliki.darmik.pl/forever/dym_hamulce.JPG

Aż za bardzo :whistling::kwasny:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln :wink:

FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4

dobrze prawisz :wink:

a to jest montowane p&p?? :naughty:

Opublikowano
:hi:panny,

Jestem obecnie ma etapie wymieniania przednich klocków w hamulcach 288 mm i pytanie bo "oczyszczam" miejsce w którym "porusza" się klocek. Posmarować te miejsca miedzianym smarem czy zostawić na sucho?

Nie zapomnij przepalonym olejem tarcz posmarować przed założeniem klocków.

:hi:

Dziękóweczka! Układanie i "wypalanie" udało się bez oleju :decayed: Trochę pocisnąłem i efekt był:

http://pliki.darmik.pl/forever/dym_hamulce.JPG

Aż za bardzo :whistling::kwasny:

nowe klocki spaliłeś :eusathink: ?

Opublikowano
:hi:panny,

Jestem obecnie ma etapie wymieniania przednich klocków w hamulcach 288 mm i pytanie bo "oczyszczam" miejsce w którym "porusza" się klocek. Posmarować te miejsca miedzianym smarem czy zostawić na sucho?

Nie zapomnij przepalonym olejem tarcz posmarować przed założeniem klocków.

:hi:

Dziękóweczka! Układanie i "wypalanie" udało się bez oleju :decayed: Trochę pocisnąłem i efekt był:

http://pliki.darmik.pl/forever/dym_hamulce.JPG

Aż za bardzo :whistling::kwasny:

nowe klocki spaliłeś :eusathink: ?

Było to całkowicie nie zamierzone :doh::kwasny: wymieniłem olej, klocki (miały przejechane parę set km) pojechałem na mały test i :kwasny:

Prawdopodobnie "przypiekła" się (chyba) dolna krawędź klocka bo tarcz w miejscu najmniejszej średnicy przy piaście miała lekki ran który w sumie odpowiednio "obrobiłem" i jak tak oglądałem to klocek na dzień dobry nie przylegał idealnie do tarczy ale dziś 50 km za mną i wszystko jest ok.

Opublikowano

Panowie kto ma w sedanie dołożone zawisy ktore podnosz klapę po naciśnięciu przycisku na pilocie??

Opublikowano

ja

Opublikowano

lukaszooo?? chyba i jeszcze ze 20 osób on ma w sprzedaży temat i są kupcy :wink:

Opublikowano
panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln :wink:

FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4

dobrze prawisz :wink:

a to jest montowane p&p?? :naughty:

Ponoć mocuje się je na te wkręty co trzymają próg od dołu

Opublikowano
:hi:panny,

Jestem obecnie ma etapie wymieniania przednich klocków w hamulcach 288 mm i pytanie bo "oczyszczam" miejsce w którym "porusza" się klocek. Posmarować te miejsca miedzianym smarem czy zostawić na sucho?

Nie zapomnij przepalonym olejem tarcz posmarować przed założeniem klocków.

:hi:

Dziękóweczka! Układanie i "wypalanie" udało się bez oleju :decayed: Trochę pocisnąłem i efekt był:

http://pliki.darmik.pl/forever/dym_hamulce.JPG

Aż za bardzo :whistling::kwasny:

nowe klocki spaliłeś :eusathink: ?

Było to całkowicie nie zamierzone :doh::kwasny: wymieniłem olej, klocki (miały przejechane parę set km) pojechałem na mały test i :kwasny:

Prawdopodobnie "przypiekła" się (chyba) dolna krawędź klocka bo tarcz w miejscu najmniejszej średnicy przy piaście miała lekki ran który w sumie odpowiednio "obrobiłem" i jak tak oglądałem to klocek na dzień dobry nie przylegał idealnie do tarczy ale dziś 50 km za mną i wszystko jest ok.

Tak Ci się zrobiło, bo nie przesmarowałeś olejem :decayed:

Opublikowano

jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

62011277d5358d61m.jpg

4e24480cc679a2fcm.jpg

04d83b37970709c8m.jpg

b49b3dce788eac6bm.jpg

d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

3f2788274de5fc67m.jpg

9164942bfa18fe67m.jpg

098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

Opublikowano
ja

miałeś jakieś problemu z regulacją czy od razu Ci podnosiło bez problemu ??

Opublikowano
panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln :wink:

FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4

dobrze prawisz :wink:

a to jest montowane p&p?? :naughty:

p&p żadnych nawiertów,wszystko pasi w ori wkręty
Opublikowano

jak sprawdzić czy do wymiany jest łożysko sprężarki klimatyzacji ? Bo coś mi popiskuje lekko i strasznie mnie to drażni:whistling:

Opublikowano
jak sprawdzić czy do wymiany jest łożysko sprężarki klimatyzacji ? Bo coś mi popiskuje lekko i strasznie mnie to drażni:whistling:

Łożysko bardziej huczy niż piszczy. Jak Ci klima normalnie działa, to to raczej nie to.

Opublikowano
ja

miałeś jakieś problemu z regulacją czy od razu Ci podnosiło bez problemu ??

zalezy jakie silowniki, jezeli klapa ci staje w połowie psiknij na mechanizmy sporo wd 40 , poruszaj ja i będzie latac

Opublikowano
jak sprawdzić czy do wymiany jest łożysko sprężarki klimatyzacji ? Bo coś mi popiskuje lekko i strasznie mnie to drażni:whistling:

Łożysko bardziej huczy niż piszczy. Jak Ci klima normalnie działa, to to raczej nie to.

to jest taki dziwny dzwięk jak by żaba rechotała, na pewno jest to z klimy bo wszystko inne miałem wymienione na nowe :whistling: i jeszcze jedno, jak wyłączę klime na zapalonym silniku słysze taki pisk przez chwilę, co to ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.