Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś mi powiedzieć jaka pompa wspomagania wychodziła w oryginale ewentualnie dobry zamiennik w a4 b6 BKE 1.9 z 2004r bo moja jest na wykończeniu i ewentualnie co wybrać oryginalną używkę, regenerowaną, czy nową?

ponawiam pytanie doradzi ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie kolega ma b5 1.9tdi i jak wsiadl do mojej b6 1.8t powiedzial ze ciezej chodzi u mnie wspomaganie. On ma autko na 15 a ja w swoim mam szerokie kapcie 235 na 17", pomimo to mysle ze jednak powinno mi lzej chodzic to wspomaganie i krecenie kierownica, co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 15" a 17" na 235 jest dość spora :wink:

Pierwsze chwile po przesiadce z lata na zimę są zawsze bezcenne :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak i na wiosne ;) poki co mam zimowki 15" i faktycznie autko ma wowczas kopa i lzej kreci sie kierownica, a po przejsciu na szerookie 17" traci sie juz to i tamto :/ ale juz w tym sezonie przechodze na zimowki 17" bo swap hebli na 320 w powijakach ale bedzie ;) ori aluski 15" wraz z new oponkami zimowymi z 2012r i przebiegiem max 1500km beda na sprzedaz ;)

ps. do zapytania poniżej, wątku o swojej furce jeszcze nie mam, bo normalnie ciężko mi zebrać się i to uczynić, wole grzebać się przy adi w garażu lub pod gołą chmurką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak i na wiosne ;) poki co mam zimowki 15" i faktycznie autko ma wowczas kopa i lzej kreci sie kierownica, a po przejsciu na szerookie 17" traci sie juz to i tamto :/ ale juz w tym sezonie przechodze na zimowki 17" bo swap hebli na 320 w powijakach ale bedzie ;) ori aluski 15" wraz z new oponkami zimowymi z 2012r i przebiegiem max 1500km beda na sprzedaz ;)

masz temat o swojej furce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie amory do 1Ba polecacie? Kyb czy sasch? czy moze jeszcze jakies inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie amory do 1Ba polecacie? Kyb czy sasch? czy moze jeszcze jakies inne

Wszystkie dobre. Jeszcze bilstein i monroe. Jak coś to wał na pw to Ci sprawdze ceny:)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś mądra osoba może mi powiedzieć dlaczego mimo tego, że mam klimatronik z końcówką AH od 16 stopni, u mnie się zaczyna od 18 ?:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś mądra osoba może mi powiedzieć dlaczego mimo tego, że mam klimatronik z końcówką AH od 16 stopni, u mnie się zaczyna od 18 ?:thumbdown:

musi być z 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś mądra osoba może mi powiedzieć dlaczego mimo tego, że mam klimatronik z końcówką AH od 16 stopni, u mnie się zaczyna od 18 ?:thumbdown:

musi być z 2004r

No i wszystko jasne :whistling: a jest z 16.10.2003:doh: kurfa 100zł w plecy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem w ciemno z alledrogo za 150zl ale bylo podpisane w tytule, ze jest z B7 wiec wiedzialem ze to pewniak a tez zalezalo mi na 16stopniach. Adapterek od Stichy juz mam i w B6 hula az milo. Poluj tylko na te z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem w ciemno z alledrogo za 150zl ale bylo podpisane w tytule, ze jest z B7 wiec wiedzialem ze to pewniak a tez zalezalo mi na 16stopniach. Adapterek od Stichy juz mam i w B6 hula az milo. Poluj tylko na te z B7

ja kupiłem mój za 3zł z groszami z B6 2004 , grzanie tyłków i tem. od 16 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jestes lowca okazji wiec mnie to akurat nie dziwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kolega ma b5 1.9tdi i jak wsiadl do mojej b6 1.8t powiedzial ze ciezej chodzi u mnie wspomaganie. On ma autko na 15 a ja w swoim mam szerokie kapcie 235 na 17", pomimo to mysle ze jednak powinno mi lzej chodzic to wspomaganie i krecenie kierownica, co moze byc nie tak?

ja mialem na 18 235 przod na poczatku fajnie nie az tak ciezko stopniowo kiera chodzila coraz ciężej aż wczoraj zaczęła pompa wspomagania buczeć niemiłosiernie i bedzie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz jest tylko jeden

:banan::naughty::grin:

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

chyba zagram w totka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jest na forum ktoś kto na prawde zna sie na klimie?bo mam pare pytan a niechce specjalnie wątku zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jest na forum ktoś kto na prawde zna sie na klimie?bo mam pare pytan a niechce specjalnie wątku zakładać

A co tam Ci potrzeba wiedzieć? Serwisujemy z bratem klimę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz jest tylko jeden

:banan::naughty::grin:

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

chyba zagram w totka :decayed:

to dawaj go domnie w normalnej cenie Ty juz masz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz jest tylko jeden

:banan::naughty::grin:

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

chyba zagram w totka :decayed:

Pyffff tak jak wczesniej napisalem nic zaskakujacego :P jak cos to wiadomo do kogo wysylac zamowienia na popierdolki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:hi:taki zalatany jestem ze na forum posiedzieć nie ma kiedy:facepalm: ale dziś doszedł nowy towares

image.jpg:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...