Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany a co jest powodem tego , ze czasami przy porannym odpalaniu silnika odzywa sie syrena alarmu , trwa to krotko moze 3-4 "pikniecia" syreny i nie jest to glosne jak zazwyczaj gdy wyje syrena po zalaczeniu sie alarmu :eusathink:

:hi:

Hmmm... a aku zdrowy?

Tapnięte z SGS III

No wlanie glowy dac nie moge ale aku ladowalem jakies 2-3 tygodnie temu jak go rozladowalem podczas proby odpalenia silnika (padniety wtrysk) + srednio 2-3 razy w tygodniu robie trase okolo 50-60 km w jedna strone co prawda jezdze na swiatlach LED-owych do jazdy dziennej ale podejrzewam , ze aku powinien sie dobrze ladowac , alternator bez zarzutu.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nic mi o tym trzecim nie wiadomo:shock3:

to jest ten co ja wygrałem

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

to jest ten co ty wygrałeś

Audi A4 S4 Grille 8EO 853 651 2003 to 2006 | eBay

a tu jest ten trzeci , nówka :naughty:

Audi A4 S4 Lower Grille 8EO 807 647 2003 to 2006 New Original | eBay

Opublikowano

pany ile moge wziac za przedni zderzak w dobrym stanie???

Opublikowano
pany ile moge wziac za przedni zderzak w dobrym stanie???

a jest na spryski?

Opublikowano
pany ile moge wziac za przedni zderzak w dobrym stanie???

a jest na spryski?

niestety:facepalm:zwykly bez ale w dobrym stanie

Opublikowano
nic mi o tym trzecim nie wiadomo:shock3:

to jest ten co ja wygrałem

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

to jest ten co ty wygrałeś

Audi A4 S4 Grille 8EO 853 651 2003 to 2006 | eBay

a tu jest ten trzeci , nówka :naughty:

Audi A4 S4 Lower Grille 8EO 807 647 2003 to 2006 New Original | eBay

Mikasz znajdź mi taki grill górny :naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

Tomasz za kompletny nie polamany, rozumiem ze wersja bez spryskow? Mysle ze 450-600zl a moze i lepiej..?

Opublikowano
pany ile moge wziac za przedni zderzak w dobrym stanie???

a jest na spryski?

niestety:facepalm:zwykly bez ale w dobrym stanie

szkoda :thumbdown:

Opublikowano
nic mi o tym trzecim nie wiadomo:shock3:

to jest ten co ja wygrałem

Audi A4 S4 Lower Grille 2003 to 2006 8EO 807 647 B 3SR Used | eBay

to jest ten co ty wygrałeś

Audi A4 S4 Grille 8EO 853 651 2003 to 2006 | eBay

a tu jest ten trzeci , nówka :naughty:

Audi A4 S4 Lower Grille 8EO 807 647 2003 to 2006 New Original | eBay

Mikasz znajdź mi taki grill górny :naughty::naughty::naughty:

ale taki grill czy za taką cenę :decayed::wink:

Opublikowano

taki grill za taką kasę :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

no nie to ja oba te dolne przeoczylem mialem tylko gorny zapisany jakims cudem :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
taki grill za taką kasę

Takie rzeczy to chyba tylko w erze :F

Opublikowano
taki grill za taką kasę

Takie rzeczy to chyba tylko w erze :F

Chyba w T-mobile:decayed:
Opublikowano

za bardzo skupiłeś się na tym jednym :decayed:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

taki grill za taką kasę

Takie rzeczy to chyba tylko w erze :F

Chyba w T-mobile:decayed:

raczej na jebaju :decayed:

Opublikowano

Mikasz poszukaj mi dolny s-line w dobrej kasie :decayed:

Opublikowano

Nowi w podwieszonym poście dodani :kox:

Opublikowano

ja bede mial swoj moze na zbyciu :whistling:

Opublikowano
ja bede mial swoj moze na zbyciu :whistling:

ale chyba sama kratkę bo ramka to raczej ci będzie potrzebna jak bedziesz chciał docinać kratkę s4 i żeby to ładnie wyglądało , no chyba że zamontujesz cały s4 :naughty:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Mikasz poszukaj mi dolny s-line w dobrej kasie :decayed:

mam taki śmietnik , jak byś był zainteresowany

ramka dolna s4

kratka dolna s-line

kompletny górny

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/grill-kratka-ramka-atrapa-a4-s4-s-line-276331/

Opublikowano

No wlasnie ja potrzebuje tez sama ramke :decayed:

Opublikowano

taki mały konkursik Ile można zabrać paczek styropianu A4 B6 Avant ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.