Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3-3,5 chyba że przednie siedzenia też wliczamy to ze 4-4,5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:

toś się obudził albo alkoholizowałeś się cały dzień :decayed:

Opublikowano

Bez przednich siedzeń. Bo jechałem z pasażerem. Do środka 3 paczki ale jedną trzeba roztargać, i na relingi 2. 5 Paczek weszło. Mozliwe że szósta by weszła na przedni fotel ale nie sprawdzałem. Bardzo pomocna była siatka z bagażnika - objeła całą paczkę na dachu a do niej przywiązałem drugą.

Opublikowano
Bez przednich siedzeń. Bo jechałem z pasażerem. Do środka 3 paczki ale jedną trzeba roztargać, i na relingi 2. 5 Paczek weszło. Mozliwe że szósta by weszła na przedni fotel ale nie sprawdzałem.
To ładny bałagan musiałeś mieć w aucie:grin:
Opublikowano
:siema:

toś się obudził albo alkoholizowałeś się cały dzień :decayed:

do nastepnego tygodnia mam wolne to bo teraz wakacje ale praktyki zaczynam i trzeba korzystać

Opublikowano
:siema:

toś się obudził albo alkoholizowałeś się cały dzień :decayed:

do nastepnego tygodnia mam wolne to bo teraz wakacje ale praktyki zaczynam i trzeba korzystać

nie chlej tyle :grin:

Aloha wszystkim :hi:

Opublikowano
Bez przednich siedzeń. Bo jechałem z pasażerem. Do środka 3 paczki ale jedną trzeba roztargać, i na relingi 2. 5 Paczek weszło. Mozliwe że szósta by weszła na przedni fotel ale nie sprawdzałem.
To ładny bałagan musiałeś mieć w aucie:grin:
eee tylko kilka okruchów styropianu Siatka z bagaznika sie przydała - bez niej chyba tak szybko bym nie przywiązał tych na dachu
Opublikowano
:siema:

toś się obudził albo alkoholizowałeś się cały dzień :decayed:

do nastepnego tygodnia mam wolne to bo teraz wakacje ale praktyki zaczynam i trzeba korzystać

nie chlej tyle :grin:

Aloha wszystkim :hi:

ee tam

Opublikowano
Nowi w podwieszonym poście dodani :kox:

podziekowal :hi:

Opublikowano

Czyli julio zgadłem co wygrałem? :decayed:

Pracowałem na hurtowni materiałów budowlanych to kumam temat hehe :wink:

Opublikowano

popkorn.pl_erotyka_354279.jpg

popkorn.pl_erotyka_354247.jpg

popkorn.pl_erotyka_354254.jpg

:naughty:

Opublikowano

:naughty:

nie ma ktoś do opchnięcia amortyzatorów lub (i) sprężyn -40 coś w tym stylu ?

Opublikowano

tak gdyby tylko nie to :P

May not post to United Kingdom - Read item description or contact seller for details. | See details

Item location:

Weißensberg, Germany

Post to:

Germany

Opublikowano

ano. Nie no sprężynki mi wystarczą

Opublikowano

Już to widziałem ale już mam KW :wink:

Teraz pytanie. Kto ma duże zniżki w ASO bo jak wpisałem dzisiaj po numerze EGR to w Gajosie wyskoczyło 999,83 zł :facepalm:

Hoho i zmiana z nowicjusza na początkującego :banan:

Opublikowano
tak gdyby tylko nie to :P

May not post to United Kingdom - Read item description or contact seller for details. | See details

Item location:

Weißensberg, Germany

Post to:

Germany

to akurat najmniejszy problem , piszesz do gościa żeby ci to spakował i sam kurierem GLS zawijasz do UK , już nie raz sprawdzone :wink:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Już to widziałem ale już mam KW :wink:

Teraz pytanie. Kto ma duże zniżki w ASO bo jak wpisałem dzisiaj po numerze EGR to w Gajosie wyskoczyło 999,83 zł :facepalm:

Hoho i zmiana z nowicjusza na początkującego :banan:

przekroczyłeś ilość 100 napisanych postów dlatego ci się zmieniło :wink:

a co do EGR to cena kosmos , ja wyrwałem mojego Wahlera za około 300zł nówkę :naughty:

Opublikowano

I jak? Dobrze sie spisuje? Nie ukrywam że wolałbym ori.

Opublikowano
I jak? Dobrze sie spisuje? Nie ukrywam że wolałbym ori.

Ale ten co miałem ori to też był Wahler

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.