Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mi sie marzy jakies cabrio :decayed:

mi też-konkret e36 może być na 15"stali ale warunków nie ma.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego karta w RNsie nie widzi mi niektórych piosenek ? :eusathink:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

już wiem, za długa nazwa piosenki, macie też tak ? :whistling:

Opublikowano

tak, max to 64znaków

Opublikowano

aaaa no to git :wink: bo nie wiedziałem o co chodzi :whistling:

Opublikowano

0987d0e7e8b281ff47534952d4ce6b65_original.jpg?1375278377

:hi:

Opublikowano

Frostyy wal Mikiego co on sobie mysli :grin:

I ty Brutusie?! :decayed:

Tapnięte z SGS III

Zobaczymy gnoju! :bag:

Opublikowano

Też Cię koffam :*

:grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Co trzeba wyrezac żeby włożyć rns-e do A6 C5 z 2000r? Tylko adapter multimedialny?:hi:

Opublikowano
:hi: Nie ma to jak zimne piwko po gorącym dniu pracy :wink:
Opublikowano

pany zna ktos numer tej oto czesci

3372122280_2.jpg jest to taka spinka metalowa do ktorej montuje sie kratke halogenu.dodam ze to zderzak od s4

Opublikowano
Co trzeba wyrezac żeby włożyć rns-e do A6 C5 z 2000r? Tylko adapter multimedialny?:hi:

Gdzies kiedys czytalem na forum akp jak znajde to Ci pokaze ;D

Opublikowano

Kilka dni temu jechałem samochodem i zapalił się airbag. Dopiero dzisiaj miałem czas żeby sczytać błędy no i wyszedł airbag kierowcy...

Airbag Igniter driver side n95 coś tam upper limit exceeded.

Nie da się go usunąć. Może jeden z przewodów od poduchy się wypiął? :kwasny:

Opublikowano

Pod fotelem kostka. Standardowe bledy sam ostatnio wywalalem kostke i zlutowal kabelki i blad nie wrocil.

Za mocno laske obracales na fotelu pewbie :grin:

Opublikowano
Pod fotelem kostka. Standardowe bledy sam ostatnio wywalalem kostke i zlutowal kabelki i blad nie wrocil.

Za mocno laske obracales na fotelu pewbie :grin:

Odpinałem kostkę pod fotelem i wyskakiwał błąd od passenger czy tam side airbag coś tam, od drivera nie da się usunąć...

edit: oo znalazło się

zIK52Uol.jpg

Opublikowano
Kilka dni temu jechałem samochodem i zapalił się airbag. Dopiero dzisiaj miałem czas żeby sczytać błędy no i wyszedł airbag kierowcy...

Airbag Igniter driver side n95 coś tam upper limit exceeded.

Nie da się go usunąć. Może jeden z przewodów od poduchy się wypiął? :kwasny:

Ja pół roku walczyłe, psikanie kontaktem pomagało na miesiąc aż w końcu kupiłem nową wtyczkę i problemu nie ma

Opublikowano
Pod fotelem kostka. Standardowe bledy sam ostatnio wywalalem kostke i zlutowal kabelki i blad nie wrocil.

Za mocno laske obracales na fotelu pewbie :grin:

Odpinałem kostkę pod fotelem i wyskakiwał błąd od passenger czy tam side airbag coś tam, od drivera nie da się usunąć...

Nie da sie pewbie usunac bo jest za mala opornosc i dlatego. Ja wycialem kostke i jest git.

Opublikowano
Pod fotelem kostka. Standardowe bledy sam ostatnio wywalalem kostke i zlutowal kabelki i blad nie wrocil.

Za mocno laske obracales na fotelu pewbie :grin:

Odpinałem kostkę pod fotelem i wyskakiwał błąd od passenger czy tam side airbag coś tam, od drivera nie da się usunąć...

Nie da sie pewbie usunac bo jest za mala opornosc i dlatego. Ja wycialem kostke i jest git.

A czyli to po prostu wina kostki (u mnie w sumie trochę luźna jest, bo klips ułamany) a nie spieprzonej poduszki?

To jest ta mała kosteczka z 2 przewodami żółta w podłodze? Czy może w fotelu gdzieś coś skopane jest?

Opublikowano

mi Domin podpowiedział zebysprawdzic kostek za kiera i... BINGO!!

czestyc bład tych co wymieniali kierę na tą z B7/8 :decayed: i nie maja kostki jak byc powinna

Opublikowano
mi Domin podpowiedział zebysprawdzic kostek za kiera i... BINGO!!

czestyc bład tych co wymieniali kierę na tą z B7/8 :decayed: i nie maja kostki jak byc powinna

No ja mam kostkę taką jaka powinna być, gdyby nie Bart to bym pewnie rzeźbił :wink:

Um jeszcze jedno pytanko. Dlaczego VCDS pokazuje mi tylko pierwsze pole w 08 Meas Block? Pierwsze jest okej, a pozostałe 3 są po prostu N/A i nie da się z nich nic odczytać. Starszy VAG 312 wskazuje wszystkie pola prawidłowo, no ale nie daje podpowiedzi itd.

Opublikowano

Dzis zawitaly wkoncu w miejsce 17" Avus nowe kola 18" sline 9ramienne- nie ma to jak alusy classic :D fotki juz wkrotce w watku bo zdazylem kola tylko zamontowac i prosto na noc do roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.