Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czym czyścicie ekranik w RNSie ?

tylko i wylacznie szmatka do okularow

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:

Juz Cie nie lubie :thumbdown:

:grin:

Opublikowano
narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:

nie ladnie:thumbdown:

Opublikowano
A co nasz 320 w dobrej cenie?:decayed:

Nie tylko te co są na forum.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Kup sobie gwint:kox: 19` i gwint to jest to:decayed:

Pochwal się :kox:

Ja nam chęć na s4 b5 zmienić bo jakoś nudą to moje kombi wieje :whistling:

Dokładnie mam taką samą chęć:kwasny: Tylko wnętrze z B5 trochę zostało 20 lat temu:kwasny:

wiadomo że to nie b6 a tym bardziej c6 ale rns-e wsadzisz jakąś fajną kierę i nie jest żle a stara dobra buda sedana b5 i motorownia :slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Ja przed zakupem b6 tez myslalem o s4 b5:wink:

Opublikowano

jeszcze mi coś takiego po głowie chodzi Audi A6 Allroad quattro 2,7 NAVI XENON LEDER als Kombi in Bad Doberan :whistling:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:
3lata wystarczy jak na jeden samochód-AHA i nie pierdziel mój jest najładniejszy (rozwojowy):naughty::kox:
Opublikowano

Może tu ktoś wie. Czym się różni EGR z końcówką AA od AL?

Opublikowano
3lata wystarczy jak na jeden samochód-AHA i nie pierdziel mój jest najładniejszy (rozwojowy):naughty::kox:

Te, te. Moja B6 u mnie na dożywocie zostaje więc psu w dupe te Twoje 3 lata :decayed:

Opublikowano

dobrego konia nie zmienia się podczas jazdy :grin:

Opublikowano
dobrego konia nie zmienia się podczas jazdy :grin:
No On tylko przełożył z ręki do ręki:polew::polew::polew:
Opublikowano
dobrego konia nie zmienia się podczas jazdy :grin:
No On tylko przełożył z ręki do ręki:polew::polew::polew:

:polew::polew:

Opublikowano

:polew:

z rączki do rączki bonanza

Opublikowano

Z ręki do ręki młotek obcęgi bonanza:grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
3lata wystarczy jak na jeden samochód-AHA i nie pierdziel mój jest najładniejszy (rozwojowy):naughty::kox:

Te, te. Moja B6 u mnie na dożywocie zostaje więc psu w dupe te Twoje 3 lata :decayed:

jeszcze miesiąc temu też tak myślałem-ale jak 180km/h lecialiśmy 2.7 a ja myśałem że z 80 o diametralnie mi się odmieniło :doh::doh::doh:

daj cenę za klocki+tarcze na pw :kox:

Opublikowano

ale jedziecie z tematem panowie :polew::polew::polew:

Opublikowano
Oj tam oj tam :grin: na przyszly sezon wpadnie elektryka :)

ja za dwa trzy tygodnie powinienem miec wolne korbki :wink:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Napluć i najlepiej przepoconą koszulką. Zero smug:-)

A,poważnie na sucho delikatnie sciereczką do okularów

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Nie leżą komus tarcze i klocki 288 na przód? Zaciski sie zapiekly i tarcza klocki do kosza

a no leżą leżą :D

Opublikowano

Krzysiek a jak tam mój temat ? :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.