Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

zmianiał,zmieniał żadna filozofia :hi:
No to jak wyjąć tą skur.wiałą sprężynę jak siedzi ciasno po odpięciu amora?:facepalm:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

6146d6c1b4294f027b38e3886cfab13d.jpg

e967deffaa64509eb36bbcedfc8fa637.jpg

97e12ced0f3a9258826d6992faa5ad6e.jpg

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa żaden sprężyn z tyłu sam nie zmieniał?:facepalm:

Ja zmieniałem :decayed:, musisz niestety odkręcić śrubę od regulacji. Zaznacz sobie punktakiem na wahaczu i na śrubie linie/kropki obojętnie i jak będziesz wkręcał to w tej samej pozycji ustawisz. Inaczej na tyle nie odciągniesz wahacza żeby sprężyna wyszła. Przyda się druga osoba bo sam tego nie wytargasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa żaden sprężyn z tyłu sam nie zmieniał?:facepalm:

Ja zmieniałem :decayed:, musisz niestety odkręcić śrubę od regulacji. Zaznacz sobie punktakiem na wahaczu i na śrubie linie/kropki obojętnie i jak będziesz wkręcał to w tej samej pozycji ustawisz. Inaczej na tyle nie odciągniesz wahacza żeby sprężyna wyszła. Przyda się druga osoba bo sam tego nie wytargasz.

jeden kumaty się znalazł:banan: To nie wiem jak reszta wyjęła sprężynę bez odkrecania tego wahacza:decayed:

Nie tnie Ci opon teraz?? Od strony nakrętki też jest ta podkładka mimośrodowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ile jest poduszek od skrzyni biegów w AVFie?

Do dzisiaj myślałem, że jedna centralna, ale doczytałem, że są jeszcz dodatkowe 4 boczne. W sumie mniej ważne, ale są. Robiłem dzis wahacz i od razu zapytałem o szarpanie drążkiem, mechanik sprawdził i postawił na poduche pod skrzynia, powiedział, że w moim jest tylko jedna, centralna......jak się do tego odnieść???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa żaden sprężyn z tyłu sam nie zmieniał?:facepalm:

Ja zmieniałem :decayed:, musisz niestety odkręcić śrubę od regulacji. Zaznacz sobie punktakiem na wahaczu i na śrubie linie/kropki obojętnie i jak będziesz wkręcał to w tej samej pozycji ustawisz. Inaczej na tyle nie odciągniesz wahacza żeby sprężyna wyszła. Przyda się druga osoba bo sam tego nie wytargasz.

jeden kumaty się znalazł:banan: To nie wiem jak reszta wyjęła sprężynę bez odkrecania tego wahacza:decayed:

Nie tnie Ci opon teraz?? Od strony nakrętki też jest ta podkładka mimośrodowa??

Witam!

Ja tez zmienialem sprezyny z tylu i poza odkreceniem amortyzatora nic wiecej nie odkrecalem :eusathink: ale uzylem sciskow do sprezyn , scisnolem sprezyne i wyszla jak ta lala zas drugim razem gdy zakladalem sprezyny pod 1BE to to po scisnieciu sprezyny troche mi jeszcze braklo miejsca pare milimetrow aby wskoczyla na swoje miejsce , dodam tylko ze podklady pod sprezyne tez dawalem nowe tak wiec troche ciasno sie zrobilo i pomogla mi 1.5 metrowa rura. Wsadzilem ruremiedzy wachacz glowny a podwozie i naciskajac rure w dol a tym samym caly wachacz sprezyna wskoczyla tak jak trzeba.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Siema, ile jest poduszek od skrzyni biegów w AVFie?

Do dzisiaj myślałem, że jedna centralna, ale doczytałem, że są jeszcz dodatkowe 4 boczne. W sumie mniej ważne, ale są. Robiłem dzis wahacz i od razu zapytałem o szarpanie drążkiem, mechanik sprawdził i postawił na poduche pod skrzynia, powiedział, że w moim jest tylko jedna, centralna......jak się do tego odnieść???

Tak jest tylko jedna centralan poduszka blizej konca skrzyni biegow umiejscowiona na poprzecznej aluminiowej belce , ktora jest pod skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz lema bo kosztuje około 100zl:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...