Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8E5 - sedan

8E9 - avant

450zł to dobra cena :decayed:

:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ET25 7,5J na zime mogły by być ?

Opublikowano
ET25 7,5J na zime mogły by być ?

Nie wiem czy na takim ET Tobie nie bedzie przycierać. Opona pewnie 205 bedzie?

Opublikowano
ET25 7,5J na zime mogły by być ?

Nie wiem czy na takim ET Tobie nie bedzie przycierać. Opona pewnie 205 bedzie?

na 17 myślałem o 225, nie znam się na tych parametrach felg :kwasny:

Opublikowano

Ja bym nie ryzykował. Ja na chwile obecną mam et 26 przy feldze 8J i oponie 225, ale mam gwint. Im auto niżej, tym mniejsze ET wchodzi. O ile z tyłu może by przeszło, to z przodu napewno nie.

Opublikowano
chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
8E5 - sedan

8E9 - avant

450zł to dobra cena :decayed:

:slina::doh::doh:

Dlaczego mi się takie okazje nie trafiają..

Opublikowano
Siema, ile jest poduszek od skrzyni biegów w AVFie?

Do dzisiaj myślałem, że jedna centralna, ale doczytałem, że są jeszcz dodatkowe 4 boczne. W sumie mniej ważne, ale są. Robiłem dzis wahacz i od razu zapytałem o szarpanie drążkiem, mechanik sprawdził i postawił na poduche pod skrzynia, powiedział, że w moim jest tylko jedna, centralna......jak się do tego odnieść???

Jest jedna centralna i 4 tuleje gum-met na wsporniku (sankach) podtrzymujacym skrzynie

Opublikowano

No wlasnie. Ale ta centralna jest jakby najważniejsza?

Opublikowano
No wlasnie. Ale ta centralna jest jakby najważniejsza?

Tak :thumbup1:

Opublikowano

No i wszystko w temacie:wink:

Druga sprawa. Cos takiego jak spinka osłony pod silnikiem. Jakiś zestaw naprawczy istnieje? Zerwalem wczoraj oslone i zostaly tylko dwie spinki/sruby czy tp.:facepalm:

Opublikowano

kto wziął ten zderzak za 450?

Opublikowano

Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Pewnie Marcino87, bo pytał o niego :naughty:

Opublikowano

eee kiedyś był za 220zł ze złym opisem zderzaczek s4 b6 sedan :decayed:

---------------

ale 450zł to chyba i tak spoko cena :wink:

Opublikowano
No i wszystko w temacie:wink:

Druga sprawa. Cos takiego jak spinka osłony pod silnikiem. Jakiś zestaw naprawczy istnieje? Zerwalem wczoraj oslone i zostaly tylko dwie spinki/sruby czy tp.:facepalm:

Chyba o cos takiego Tobie chodzi AUDI A4 A6 Undertray Guard Engine Cover Fixing Fitting Clips & Screw KIT | eBay

W ASO dla kumpla tez okolo 20 funtow (okolo 95zl) placilem za pare spinek.

Opublikowano
Pewnie Marcino87, bo pytał o niego :naughty:

też tak sądze

Opublikowano
No i wszystko w temacie:wink:

Druga sprawa. Cos takiego jak spinka osłony pod silnikiem. Jakiś zestaw naprawczy istnieje? Zerwalem wczoraj oslone i zostaly tylko dwie spinki/sruby czy tp.:facepalm:

Chyba o cos takiego Tobie chodzi AUDI A4 A6 Undertray Guard Engine Cover Fixing Fitting Clips & Screw KIT | eBay

W ASO dla kumpla tez okolo 20 funtow (okolo 95zl) placilem za pare spinek.

Chora cena!!! Na necie znalazłęm po 7zł za szt. ten wkręt. Bez sensu. 10szt. robi juz 70 + KW + reszta dekielków, cypelków.....

Coś innego trzeba wykombinować.

Ale dzięki bardzo :hi:

Opublikowano
Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Ja :wink: mój będzie na handel :decayed:

Opublikowano
No i wszystko w temacie:wink:

Druga sprawa. Cos takiego jak spinka osłony pod silnikiem. Jakiś zestaw naprawczy istnieje? Zerwalem wczoraj oslone i zostaly tylko dwie spinki/sruby czy tp.:facepalm:

Chyba o cos takiego Tobie chodzi AUDI A4 A6 Undertray Guard Engine Cover Fixing Fitting Clips & Screw KIT | eBay

W ASO dla kumpla tez okolo 20 funtow (okolo 95zl) placilem za pare spinek.

Chora cena!!! Na necie znalazłęm po 7zł za szt. ten wkręt. Bez sensu. 10szt. robi juz 70 + KW + reszta dekielków, cypelków.....

Coś innego trzeba wykombinować.

Ale dzięki bardzo :hi:

No niestety niby pier**la za pare groszy ale pare takich wkretow i spinek do mocowania i wychodzi chora kasa , zawsze jak chcesz to mozesz uzyc trytytki albo jakiegos druta :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.