Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema siema :siema:
Opublikowano

:siema:

to jak Marcin bedziesz juz pewny sprzedazy dawaj znaka :wink:

Opublikowano
:siema:

2 godziny snu. padam na ryj.

Marcino pchaj parcha i kupuj jakąś rakietę essss.

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Wandej kur..wa daj,foty gwintu.

Masz spaj foto bo mnie zameczysz:decayed:2ybezu4e.jpg

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ulllla laaa no to ładnie przyglebił ale na progach zwalniających do bierdonki już nie pojedzie :kox:

Opublikowano

U mnie na jednym z progow zwalniajacych przy promenadzie to wogole by na amen zawisl a napewno cos urwal wgial jednym slowem spierd... ;) ok 2cm w gore i bedzie GiTT :D

Opublikowano

Wandej jest kosa.

Ale powiedz mi jak jest z gwintem zb5? Pasi p&p?

Opublikowano
Wandej jest kosa.

Ale powiedz mi jak jest z gwintem zb5? Pasi p&p?

przod podejdzie ale tyl juz nie :wink:

Opublikowano
Wandej jest kosa.

Ale powiedz mi jak jest z gwintem zb5? Pasi p&p?

przod podejdzie ale tyl juz nie :wink:

P&P podchodzi tylko z B5:decayed: Trzeba założyć mocowanie górne z B6 i na dole dać kilka podkładek w widełki amortyzatora bo są szersze od b5. Tuleja wahacza jest po prost szersza w B5:wink: Nosb też tak robił:decayed: Jutro wycinanie zbędnych elementów nadkola:kox: Ogólnie gwint wyszedł mnie jakieś 400zł po sprzedaży mojej zawiechy a jeżdzi się w sumie tak samo albo i lepiej także polecam:wink:

Opublikowano

nie mogę znaleźć twojej audioli więc muszę tutaj posłać ,podziękowania za życzenia :hi:

Zginęła w czeluściach działu B6, ale może za jakiś tydzień będzie w dziale sprzedam :cry:

Opublikowano

nie mogę znaleźć twojej audioli więc muszę tutaj posłać ,podziękowania za życzenia :hi:

Zginęła w czeluściach działu B6, ale może za jakiś tydzień będzie w dziale sprzedam :cry:

ooo jaki kolorek autka :decayed:, czemu sprzedajesz

Opublikowano

Wszyscy sprzedają pasci swoje cholera.

Opublikowano
Wszyscy sprzedają pasci swoje cholera.

eee tam ja nie sprzedaje :tongue4: za to jutro może wpadnie coś do nowego do wozidła :naughty: zawieszka o zapachu NEW CAR :grin:

Opublikowano

Endriu szukamy do Ciebie listw es or s-line?

Opublikowano

nie mogę znaleźć twojej audioli więc muszę tutaj posłać ,podziękowania za życzenia :hi:

Zginęła w czeluściach działu B6, ale może za jakiś tydzień będzie w dziale sprzedam :cry:

ooo jaki kolorek autka :decayed:, czemu sprzedajesz

LZ9W. Sprzedaję, ale wrócę! Muszę kupić na austriackich blachach, bo za przerejestrowanie śpiewają sobie 2,5k euro :kox: Może przeczekam i szarpnę się na jakie C6* :kox:

*Tylko najpierw praca by się przydała :grin:

Opublikowano
Wszyscy sprzedają pasci swoje cholera.

Bo poyebani są :grin::decayed:

Ja swojej nigdy nie sprzedam :naughty:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Przyszły ściągacze do sprężyn, uhuhuhu... :jerk:

Opublikowano

7kye.jpg

gw4m.jpg

Opublikowano

gw4m.jpg

Ohyda.

Opublikowano
wyqrwiste to nowe quattro

taki wiejski tjuning :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.