Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z telefonu jadę. Poszukaj Leniu :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? :P

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.

Opublikowano

Pany i Panie jak zdemontować wyświetlacz RNS-E??:whistling: Tylko bez tekstów jedz do Domina:decayed:

m/w tak > http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-wymiana-napedu-cd-dvd-rns-e-106609/

Kurfa trza jechać do Domina chyba:decayed:

Opublikowano
A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? :P

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.

A wywal wszystko prócz,fotela,kierwcy i jedź. Będzie szybciej.

Opublikowano
A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? :P

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.

to widzę, że możemy sobie piąteczke dzisiaj przybić :wink: też dziś jadę po nowe stołki..

wyrzucam kanapę z tyłu i jadę tylko z fotelem kierowcy :wink: dużo roboty z tym nie ma aby je wyciągnąć...

Opublikowano
A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? :P

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.

A wywal wszystko prócz,fotela,kierwcy i jedź. Będzie szybciej.

Ja tak zrobiłem jak odbierałem swoje fotele od wojtka :decayed:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

1238920_524224427657505_1200281007_n.jpg

Karwa, nie wierzę :polew::polew:

Opublikowano

a ja zacząłem relaksować się od 1 września i do 1października wolne :banan::dancing:

Opublikowano
A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? :P

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.

A wywal wszystko prócz,fotela,kierwcy i jedź. Będzie szybciej.

Ja tak zrobiłem jak odbierałem swoje fotele od wojtka :decayed:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q72/s720x720/1238920_524224427657505_1200281007_n.jpg

Karwa, nie wierzę :polew::polew:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siemanko! Czy do B6 wejdzie felga 8J18 ET43 Zawias 1BV, opona 235/40/18, nic nie bedzie przycierac?

mam 18 et43 albo 45 nie pamiętam już dokładnie, opony 245/40/18 i nie ma problemu

ja przy zawiasie 1BE czyli obniżenie takie same ale miększy niż 1BV i latam z przodu na 235/40/18 a na tyle 245/40/18 i przy et43 i feldze 8J i nie ma żadnych problemów

Opublikowano
Siemanko! Czy do B6 wejdzie felga 8J18 ET43 Zawias 1BV, opona 235/40/18, nic nie bedzie przycierac?

mam 18 et43 albo 45 nie pamiętam już dokładnie, opony 245/40/18 i nie ma problemu

ja przy zawiasie 1BE czyli obniżenie takie same ale miększy niż 1BV i latam z przodu na 235/40/18 a na tyle 245/40/18 i przy et43 i feldze 8J i nie ma żadnych problemów

U mnie na 245/40/18 na 8 calach -35mm H&R tarło z tyłu o nadkola, ale auto było mocno załadowane

Opublikowano

ale w BV jest tylko -20 a nie -35

Opublikowano

No to pod wplywem impulsu siedzac w robocie i bawiac sie smartfonem zakupilem o takie cos : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-fotele-kanapa-wnetrze-bose-i3540326637.html jade po to sam bo nie chce by piekny stan skor ulegl odksztalceniom w wyniku transportu. Cena przystepna normalna czy przeplacilem? 260zl wyniesie mnie paliwko

Opublikowano

Cena spoko:wink:

Opublikowano

Mowilem ze siedzen nie zmienie a tu jednak to nastapi, mowilem ze podsufitki na czarna nie zmienie i...moze okazac sie ze i ona ulegnie zmianie wtedy bedzie praktycznie pelny sline ;) akurat nie chcialem pelnej skory chcialem alkantre zmixowana ze skora i trafilo sie z boczkami bose na korbowody z tylu idealne do mojego furacza. Teraz oprocz audio moj BOSE otrzyma rowniez oprawe wizualna w aucie.

Opublikowano

Tak się zawsze mówi i robi się inaczej:naughty: uzależnienie od rezania:decayed:

Opublikowano

Chyba wynajme hakera ktory poblokuje mi dostep do forum ze wszystkich mozliwych urzadzen albo przejde na nokie 3310 i bedzie po klopocie, zero polowania na fanty na allegro w pracy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.