Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja jeśli już się zdecyduję to jadę z kobietą(pewnie się wkórwi i powie że to ostatni raz ale co tam:decayed:) więc kogoś bym chętnie zabrał żeby zacząć pić po drodze:decayed:

jestem otwarty na propozycje bo ja juz swoim nie jade bo w niedziele strach wracac :grin: moja kobita wlasnie teraz sie uruchamia ze jej nie zabralem na ta BT i na nastepna nie chce jej zabrac :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oooo kuzwa:grin::grin::grin: jak milo wszyscy zapraszaja:decayed:wlasnie nie wiem bo specjalnie na zlot gonic tyle kilometrow no zobacze.jak cos to sie do kogos podlacze

mowie ci na Łódź sie kieruj :decayed: zawsze jedzie znami cale poludnie :wink:

ciekawe co na to moja zona no ale jak to mowia kij w dupe raz sie zyje:grin::grin:

Opublikowano

mowie mojej pani w BT bardzo sie podobało tak samo jak na letnim w Jarosłwacu chyba 3 lata temu i od tamtej pory jezdze i musze ciagnac za soba ogon :wink:

Opublikowano

klysek będziemy myśleć bliżej zimy:decayed:

Opublikowano

moja tez sie pcha:facepalm:ale ja jej mowie ze to sami rezacze i tylko o autach bedzie temat:grin::grin:

Opublikowano
klysek będziemy myśleć bliżej zimy:decayed:

:decayed: dlugo to snieg spadnie :grin: to ja w razie czego zaklepuje miejscowe u ciebie :grin:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

moja tez sie pcha:facepalm:ale ja jej mowie ze to sami rezacze i tylko o autach bedzie temat:grin::grin:

bo właśnie tak bedzie nie inaczej :decayed:

Opublikowano

++ alkoholizacja a kto ma slaba watrobe to niech nie jedzie:grin::grin:

Opublikowano
ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

hehe święta prawda :decayed:

Opublikowano
ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

hehe święta prawda :decayed:

i jeszcze beda z twoim brązowym doogiem na spacery wychodzic :grin:

Opublikowano
Ja jeśli już się zdecyduję to jadę z kobietą(pewnie się wkórwi i powie że to ostatni raz ale co tam:decayed:) więc kogoś bym chętnie zabrał żeby zacząć pić po drodze:decayed:

jestem otwarty na propozycje bo ja juz swoim nie jade bo w niedziele strach wracac :grin: moja kobita wlasnie teraz sie uruchamia ze jej nie zabralem na ta BT i na nastepna nie chce jej zabrac :wink:

+1

ale powiem Wam, że to ma swoje plusy...bo nie mam problemu czy pojadę czy nie

Opublikowano

a wypijecie tyle:decayed:

Opublikowano
ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

hehe święta prawda :decayed:

i jeszcze beda z twoim brązowym doogiem na spacery wychodzic :grin:

oooo to to to,

dobrze gadasz ale z psem to tam nie ma probelum jeśli chodzi o spacery :wink:

Opublikowano
ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

hehe święta prawda :decayed:

+1:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

hehe święta prawda :decayed:

i jeszcze beda z twoim brązowym doogiem na spacery wychodzic :grin:

oooo to to to,

dobrze gadasz ale z psem to tam nie ma probelum jeśli chodzi o spacery :wink:

nie wiem raz tylko mialem z nim stycznosc na kanapach przy recepcji bylem juz w takiej nie warzkosci ze wygladal mi na malego kucyka :grin:

Opublikowano
94a266d78eb329ae53cd48ec5921b633.jpg
Opublikowano

+10:decayed:

Opublikowano

Pany podajcie numer aso srub do przykrecania przedniego zderzaka pasa, te dwie duze fi 10 na torxa... Bo tak srednio mi te lebki wygladaja i wole kupic new.. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.