Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A teraz na poważnie szukam avanta B6 w tedei jakiś zaufany ma gdzieś ktoś cos widział :wink:
Chcesz mojego:naughty::grin:

żeby on wziął Twojego to musiał bys mu jeszcze dopłacić :grin:

No Twojego napewno parcha niebieskiego smerfa:polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nuu Ba a to mało nas tu na forum :wink:

Opublikowano

Marcinos pewnie szuka dla kogoś :wink:

Opublikowano

Siostra ze szwagierem szuka :wink: więc jak ktoś coś ma jakieś info :wink:

Opublikowano
A teraz na poważnie szukam avanta B6 w tedei jakiś zaufany ma gdzieś ktoś cos widział :wink:
Chcesz mojego:naughty::grin:

żeby on wziął Twojego to musiał bys mu jeszcze dopłacić :grin:

No Twojego napewno parcha niebieskiego smerfa:polew:

smerfetki drzwiami i oknami sie do niego pchają :naughty::kox:

Opublikowano
A teraz na poważnie szukam avanta B6 w tedei jakiś zaufany ma gdzieś ktoś cos widział :wink:
Chcesz mojego:naughty::grin:

żeby on wziął Twojego to musiał bys mu jeszcze dopłacić :grin:

No Twojego napewno parcha niebieskiego smerfa:polew:

smerfetki drzwiami i oknami sie do niego pchają :naughty::kox:

Dobre kawały opowiadasz:polew::polew:
Opublikowano

Panowie jak tu sie wstawia filmiki?? tzn chce nagrac i wstawic

Opublikowano

Artek najlepiej przez you tube:wink:

Opublikowano

Tylko nie red tube ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Tylko nie red tube ;)

Sent from my телефон

wariat :polew:

Opublikowano

No to wracam z fotelikami :kox::banan::banan:

Opublikowano

daj foto :kox:

Opublikowano

Na pace sa :decayed:

Opublikowano
Na pace sa :decayed:

Nie badz taki stan zrob foto ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Niedlugo tankowanie wiec cos cykne ale to pewnie juz spac bedziesz

jeszcze tylko 380km i w domu :grin:

Opublikowano
Niedlugo tankowanie wiec cos cykne ale to pewnie juz spac bedziesz

jeszcze tylko 380km i w domu :grin:

dużo fotoradarów na wyspach?

Opublikowano
Niedlugo tankowanie wiec cos cykne ale to pewnie juz spac bedziesz

jeszcze tylko 380km i w domu :grin:

dużo fotoradarów na wyspach?

Tak od h..a i ciut ciut ale po pierwsze sa widoczne bo sa koloru zoltego a po drugie nie sa poukrywane w krzakach czy za smietnikami. Od 2004r jezdze w UK autem i jeszcze ani jednego mandatu i punktu nie zalapalem a punktow jest tylko 11 do zdobycia.

Jezdzac w Polsce Skoda Felicja Pick-up 1.3 MPI i 68 kucykow to przez rok czasu 3 razy doszedlem do 21 :facepalm:

Opublikowano

Na autostradach bardzo sporadycznie w vanie kamerka ale na innych drogach w uj

Opublikowano

Najgorzej z fotoradarami jest podczas remontow autostrady bo wtedy nawtykaja ich wszedzie co 100 metrow i to do tego te co mierza predkosc na danym odcinku drogi na poczatku i na koncu czyli caly dystans musisz jechac zgodnie z ograniczeniem bo inaczej koncowy fotoradar zrobi Ci zdjecie

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Jedyna rzecz , ktora powinna byc rowniez czesto srtosowana w PL to kamera wjazdu na skrzyzowanie na czerwonym swietle , prawie kazde wieksze skrzyzowanie w miescie lub mniejszej miejscowosci posiada taka kamere i naprawde rzadko sie zdarza aby ktos przelatywal przez skrzyzowanie na czerwonym jak to jest nagminnie u Nas w Polsce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.