Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

max. 50zł ale to naprawde max

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majac stu procentowego klient odpuscilem ze sprzedaża a4.

Ale powiem Wam, ze mialem chyba ze 40 telefonow od srody rano.

Niestety wyjechalem w delegacje do wczoraj i jakos mi przeszlo:decayed:

Mimo wszytsko jestem w szoku jakie bylo zainteresowanie staruszkiem.

Przeroslo moje kazde oczekiwanie:grin:

B6 rulezzz

Opublikowano

Jakby nie patrzeć miałeś mega dobrą cene...

Opublikowano

Dzięki Artur:wink:

Dałeś w miarę dobrą cenę na auto a jest całe w s-line i ładne to dzwonili :whistling:

Opublikowano

Ja za swojego starszego dałem więcej

Opublikowano

No chcialem 26 tys bez alu i navi.

Mialem klienta z kolami za 28 tys i zostala navi z calym bajzlem daje to 30 tys.

NIestety B8 chce tez w pelnym s linie i troche kosztuje a w c6 nie ma dla mnie silnika a do e60 jakos sie nie przekonalem- wnetrze:facepalm:

Opublikowano

a 3.0 tedeji Q ?

Opublikowano
a 3.0 tedeji Q ?

Odpada ze wzgledu na spalanie.

Autem jezdzi 90 % czasu zona i jej takie auto wogole nie potrzebne...

Opublikowano

to zmienię trochę temat bo coś mi dziś z rana zapiszczało, jak odpaliłem auto, obstawiam że to coś przy klimie (mam wszystko na jednym pasku), rolkę alternatora wymieniłem żeby wykluczyć piszczenie tej rolki, a co tam jest przy klimie do wymiany ?

Opublikowano
Majac stu procentowego klient odpuscilem ze sprzedaża a4.

Ale powiem Wam, ze mialem chyba ze 40 telefonow od srody rano.

Niestety wyjechalem w delegacje do wczoraj i jakos mi przeszlo:decayed:

Mimo wszytsko jestem w szoku jakie bylo zainteresowanie staruszkiem.

Przeroslo moje kazde oczekiwanie:grin:

B6 rulezzz

szukam zadbanej B6 :decayed:

Opublikowano

nie spac :decayed:

Opublikowano

:siema::siema::siema:

nie śpimy Andrzej, pracujemy :grin:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
Majac stu procentowego klient odpuscilem ze sprzedaża a4.

Ale powiem Wam, ze mialem chyba ze 40 telefonow od srody rano.

Niestety wyjechalem w delegacje do wczoraj i jakos mi przeszlo:decayed:

Mimo wszytsko jestem w szoku jakie bylo zainteresowanie staruszkiem.

Przeroslo moje kazde oczekiwanie:grin:

B6 rulezzz

szukam zadbanej B6 :decayed:

Kupuj B7.

Na allegro pelno tego od 25 tys:grin:

Opublikowano

Józek może to być rolka alternatora przypadłość w B6 :wink:

Opublikowano

właśnie i mi coś popiskuje z okolic alternatora(tak mi się wydaje) ale tylko kiedy zimny ,jak się rozgrzeje jest cisza ,może to być rolka?

Opublikowano
Józek może to być rolka alternatora przypadłość w B6 :wink:

Rolka byla wymieniona wiec na pewno nie ona :whistling:

Opublikowano
:siema::siema::siema:

nie śpimy Andrzej, pracujemy :grin:

to wy pracujcie a ja ide spac

wlasnie skonczylem ogladac ostatni odcinek breaking bad

do pracy wieczorkiem :kwasny:

Opublikowano

Siema Elyta

Opublikowano
Józek może to być rolka alternatora przypadłość w B6 :wink:

Rolka byla wymieniona wiec na pewno nie ona :whistling:

ja wymieniałem dwa razy bo pierwsza mi podpadała pomimo, że nowa i jednak była wadliwa :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.