Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
"szczeli" se w Niemcach jak wróci :grin:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

1:0 w pałę

A czego sie spodziewałes?:whistling:

+1:grin::grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
"szczeli" se w Niemcach jak wróci :grin:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

1:0 w pałę

A czego sie spodziewałes?:whistling:

UFO w 34 minucie na Wembley :foch:

Opublikowano
"szczeli" se w Niemcach jak wróci :grin:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

1:0 w pałę

A czego sie spodziewałes?:whistling:

UFO w 34 minucie na Wembley :foch:

Ja tam słyszałem strzały i przez moment mgłę było widać.

Na którym bezpieczniku jest +12V po przekręceniu zapłonu? Bo mi trzeba a nie chcę mi się szukać na ślepo.

Opublikowano

Panowie w jakiej sieci jest najdłuższy czas połączeń przychodzących ? chodzi mi o starter na kartę

Opublikowano

Orange

Opublikowano

rok ?

Opublikowano

2lata ale będzie apelował

Opublikowano

Walić Orange.

Opublikowano
"szczeli" se w Niemcach jak wróci :grin:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

1:0 w pałę

A czego sie spodziewałes?:whistling:

UFO w 34 minucie na Wembley :foch:

Ja tam słyszałem strzały i przez moment mgłę było widać.

Na którym bezpieczniku jest +12V po przekręceniu zapłonu? Bo mi trzeba a nie chcę mi się szukać na ślepo.

5

Sent from my телефон

Opublikowano
Walić Orange.

Bo?

Opublikowano

A faktycznie, trzeba mi do samopoziomu, bo zapomniałem, że podłączyłem pod stały + i mogę się łączyć z modułem nawet jak zapłon jest wyłączony :grin:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Walić Orange.

Bo?

Wszyscy w rodzinie mieli i wszyscy przeszli do innych sieci.

Polecieli w uja z umową i rachunki z dupska były.

Opublikowano
A faktycznie, trzeba mi do samopoziomu, bo zapomniałem, że podłączyłem pod stały + i mogę się łączyć z modułem nawet jak zapłon jest wyłączony :grin:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Walić Orange.

Bo?

Wszyscy w rodzinie mieli i wszyscy przeszli do innych sieci.

Polecieli w uja z umową i rachunki z dupska były.

Ja przedłużam od 4 lat w orange przez neta i płacę tyle ile trzeba. Jak coś nie tak naliczą(jakieś pakiety nie wyłączone na koniec umowy) to poszła reklamacja i kasa wyrównana przy następnej płatności. Zero problemów i w sumie tanie telefony dla detalistów:wink:

Opublikowano
A faktycznie, trzeba mi do samopoziomu, bo zapomniałem, że podłączyłem pod stały + i mogę się łączyć z modułem nawet jak zapłon jest wyłączony :grin:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Walić Orange.

Bo?

Wszyscy w rodzinie mieli i wszyscy przeszli do innych sieci.

Polecieli w uja z umową i rachunki z dupska były.

Ja przedłużam od 4 lat w orange przez neta i płacę tyle ile trzeba. Jak coś nie tak naliczą(jakieś pakiety nie wyłączone na koniec umowy) to poszła reklamacja i kasa wyrównana przy następnej płatności. Zero problemów i w sumie tanie telefony dla detalistów:wink:

Ja tam do nich nigdy nie wrócę.

Opublikowano

No uj...piz*a jak zawsze no ale chociaż coś powalczyli:facepalm:

Opublikowano

2:0 w pałę

a co do Orange - Gość pytał jaka jest długość odbierania a Wy Mu o abonamentach perdolicie :doh:

Opublikowano

Polska gola Polska gola !!!!!!!!

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Oooo sorki mialo byc Polska wpusci gola lub dwa :facepalm:

Opublikowano

W play na karte w jednej taryfie była ważność konta na rok niezależnie od doładowania

Opublikowano
:siema: z rańca :decayed:
Opublikowano

Nic się nie stało Polacy nic się nie stało....:thumbup::thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Siema nieroby ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.