Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
!! A4 1.9 TDI 130KM BIXENON 4 X EL.SZYBY IDEALNY (3671172951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co powiecie :wink:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

kto ma to ma:decayed:

ja już mam wolne aż do grudnia teraz :wink:

drzwi kierowcy dość mocno opuszczone i spuchnięta dolna listwa, maska nie spasowana z lewym błotnikiem

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie szuka nikt trojramiennej kierownicy? Mam taka do sprzedania, z bylego auta POCAS'a. Kiera z poduszka, z B6, szyta czerwona nicia, skora gladka + perforowana - stan bdb. 4 stowki z KW.

Opublikowano
!! A4 1.9 TDI 130KM BIXENON 4 X EL.SZYBY IDEALNY (3671172951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co powiecie :wink:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

kto ma to ma:decayed:

ja już mam wolne aż do grudnia teraz :wink:

jak widze to ty duzo tego wolnego masz:decayed:

Opublikowano
robienie fotek i PS opanowali do perfekcji handlarze ,PLAK i COOL :)

Gosc jest ode mnie z miasta. Zadnego zlej opini o nim nie slyszalem. Kilka aut znajomych ma od niego miedzy innymi biggman ;) w sobote obejrze wezme ja na aso i sie sprawdzi ;)

Sent from my телефон

To prawda :decayed: Radek parchow nie sciaga, ale wiadomo trzeba ja dokladnie obejrzec

Opublikowano
robienie fotek i PS opanowali do perfekcji handlarze ,PLAK i COOL :)

Gosc jest ode mnie z miasta. Zadnego zlej opini o nim nie slyszalem. Kilka aut znajomych ma od niego miedzy innymi biggman ;) w sobote obejrze wezme ja na aso i sie sprawdzi ;)

Sent from my телефон

To prawda :decayed: Radek parchow nie sciaga, ale wiadomo trzeba ja dokladnie obejrzec

podlecimy w sobotę pracujesz ??

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

!! A4 1.9 TDI 130KM BIXENON 4 X EL.SZYBY IDEALNY (3671172951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co powiecie :wink:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

kto ma to ma:decayed:

ja już mam wolne aż do grudnia teraz :wink:

jak widze to ty duzo tego wolnego masz:decayed:

no powiem że tu muszę przyznać trzy miechy wolnego i 100 % płatnego :kox:
Opublikowano

taki to pozyje:decayed:

Opublikowano

Tylko do nowego roku:kwasny:

Opublikowano
Nie szuka nikt trojramiennej kierownicy? Mam taka do sprzedania, z bylego auta POCAS'a. Kiera z poduszka, z B6, szyta czerwona nicia, skora gladka + perforowana - stan bdb. 4 stowki z KW.

Maks za taka kiere to 300zl:wink:

Drugi browar tssyt:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No jasne Marcin podlecimy, chyba będę wolny w sobote :)

Opublikowano
el8a.jpg
Opublikowano

Oby do lata....

1383123102_by_bigospg_inner.gif

Opublikowano

Ja bym wolal zeby mnie oooo wiezli ;)

Sent from my телефон

ja takim jeżdżę na co dzień :grin:

Opublikowano

Koledzy czy przednie swiatla przeciwmglowe do B6 firmy DEPO to cos warte sa czy raczej kupa i lepiej zainwestowac w uzywki ale ori ?

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Jeszcze jedno a mianowicie czy przeciwmglowe lampy z B6 kabriolet roznia sie czyms od zwyklej wersji B6 ? pasuja p&p do sedan/Avant rowniez ?

Opublikowano

Marcin tylko ori żadnych depo:kwasny:

Opublikowano
Marcin tylko ori żadnych depo:kwasny:

a no i wszystko wiadome , dzieki Dominik :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.