Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wierze :grin::grin::grin:
Z czego ha....:decayed:

Że ty nie chcesz do dna wypić :polew::polew:

Jak byś opierdolił 0,7 Grantsa w 20 min a potem 0,7 Żołądkowej to też byś przystopował:grin::grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj by już leżał a ja bym rzygał ja Władysławowem :grin:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

"evrybady pomarańcze Wladi tańczy i ja tańczę" :dancing::decayed::kox::kox::kox:

Opublikowano
No nie wierze :grin::grin::grin:
Z czego ha....:decayed:

Że ty nie chcesz do dna wypić :polew::polew:

Jak byś opierdolił 0,7 Grantsa w 20 min a potem 0,7 Żołądkowej to też byś przystopował:grin::grin:

Tak piją chłopcy ze śląska :kox:

Opublikowano

Panowie co oznacza wykrzyknik od ręcznego na fisie ?

Opublikowano

Panowie gdzie dobrze regenerują turbiny? Moja z AWXa potrzebuje regeneracji. Luzów nie ma oleju też nie puszcza ale wyje/piszczy strasznie. Polećcie mi coś.

Opublikowano
Panowie gdzie dobrze regenerują turbiny? Moja z AWXa potrzebuje regeneracji. Luzów nie ma oleju też nie puszcza ale wyje/piszczy strasznie. Polećcie mi coś.

napisz do Wąskiego :wink:

Opublikowano

Wladi ale Cię sprzedali :polew::polew:

Opublikowano
Wladi ale Cię sprzedali :polew::polew:
Przy następnym spotkaniu już nie będzie zmiłuj się tylko do odcinki ja ich kuźwa załatwie:grin::grin::grin:
Opublikowano
Wladi ale Cię sprzedali :polew::polew:
Przy następnym spotkaniu już nie będzie zmiłuj się tylko do odcinki ja ich kuźwa załatwie:grin::grin::grin:

Przeciez byla odcinka wiec o co chodzi? :polew: :polew: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Co to za odcinka jak mnie do domu wprowadziliście a ja chciałem z Wami wracać:polew::polew:

Opublikowano

Ale buty to Ci musieli ściągać :polew::polew:

Opublikowano
Ale buty to Ci musieli ściągać :polew::polew:
No chyba ma się od tego ludzi co nie:decayed::decayed:
Opublikowano

Wladi naród będzie Cię leczył z Twojego nałogu evrybady :decayed:

e3d0.jpg

Opublikowano

Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Opublikowano
Wladi naród będzie Cię leczył z Twojego nałogu evrybady :decayed:

http://img18.imageshack.us/img18/7190/e3d0.jpg

Co prawda ja nie Kaszpirowski ale mogę nauczać takie dupeczki:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Nie pogrzebał a pewnie przetrzepał co nieco:decayed:

Pany do upgrade`u hamulców z 288 na 312 trzeba tylko zmienić jarzmo z przodu i tarcze tak?? na taki lekki mod chyba się zdecyduje na wiosnę:wink:

Opublikowano
Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Nie pogrzebał a pewnie przetrzepał co nieco:decayed:

Pany do upgrade`u hamulców z 288 na 312 trzeba tylko zmienić jarzmo z przodu i tarcze tak?? na taki lekki mod chyba się zdecyduje na wiosnę:wink:

Wandej mientka fajo zakładaj 320 bo będziesz później żałował:naughty::wink:
Opublikowano

320 jest dla kobiet:grin:

Opublikowano

Ale wiesz dla Wandeja na początek może być:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.