Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co potrzebujesz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a co potrzebujesz?

A no kolego potrzebuje nowa uszczelke pod pokrywe zaworow i komplet 13 sztuk nowych srub mocujacych pokrywe do glowicy.

Z cena za uszczelke to az takiej tragedi nie ma ale za jedna srubke w ASO wolaja 3.6 funta + VAT :facepalm: a w polsce ostatnim razem w Lipcu ubieglego roku placilem okolo 7 zl za sztuke tak wiec roznica znaczna i odrazu za jednym zamachem zamowil bym uszczelke i sruby.

Opublikowano

ja mam znizki ale tutaj w aso aberdeen wiec jesli chccesz moge zapytac ile by to wyszlo

Opublikowano
ja mam znizki ale tutaj w aso aberdeen wiec jesli chccesz moge zapytac ile by to wyszlo

Kolego jezeli mozesz to podpytaj wiele by to kosztowalo a z wysylka to wiadomo , ze sie doliczy. Pozniej podesle Ci na pw VIN mojego auta , zeby pomylki nie zrobic i jak bedziesz mial chwilke to zorientuj sie co i jak :wink:

Serdeczne dzieki za pomoc :thumbup1:

Opublikowano
przyjmiecie mnie do klubu ? :)

nie

Opublikowano
przyjmiecie mnie do klubu ? :)

nie

:polew:

Opublikowano
przyjmiecie mnie do klubu ? :)
przecież jesteś w klubie :decayed:
Opublikowano

pany potrzebuje spinki ze zdjecia,orientuje sie ktos czy mozna ja kupic oddzielnie?jesli tak to ma moze ktos je numer:wink:

6nha.jpgUploaded with ImageShack.com

Opublikowano

chodzi o division :) auto spelnia raczej wymagania, trzeba tylko zalozyc temat :)

Opublikowano
chodzi o division :) auto spelnia raczej wymagania, trzeba tylko zalozyc temat :)

To załóż temat , wyślij zgłoszenie do Divisionu i oczekuj na decyzje

Opublikowano

Daj se spokój bo oni na otrzesinach każą pokonac Wladi w piciu a to niemożliwe. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano
Daj se spokój bo oni na otrzesinach każą pokonac Wladi w piciu a to niemożliwe. ;-)

:polew:

Opublikowano
chodzi o division :) auto spelnia raczej wymagania, trzeba tylko zalozyc temat :)
eee... ja wysyłałem 5podań i nic...nawet magnetyzery od kupla pożyczyłem i nie pomogło
Opublikowano
Daj se spokój bo oni na otrzesinach każą pokonac Wladi w piciu a to niemożliwe. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Daj se spokój bo oni na otrzesinach każą pokonac Wladi w piciu a to niemożliwe. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

:facepalm: co ty gadasz slaby jest ze az smiech :decayed: caly weekend z nim teraz piłem :decayed:

Opublikowano

Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano
Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

nas oby dwoch :decayed:

Opublikowano
Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

nas oby dwoch :decayed:

Jeszcze pochwal sie jak i na czym spales ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

nas oby dwoch :decayed:

Jeszcze pochwal sie jak i na czym spales ;)

Sent from my телефон

:grin: nie wiem co to bylo ,ale w uj nie wygodne :grin:

Opublikowano
Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

nas oby dwoch :decayed:

Jeszcze pochwal sie jak i na czym spales ;)

Sent from my телефон

:grin: nie wiem co to bylo ,ale w uj nie wygodne :grin:

Tak w ogole dzieki klysiu za dobry humor. Poceruj swoja koszulke ;?

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.