Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

A no widzisz jeden bynajmniej ogarnięty znający temat:tongue4: to trzeba będzie coś pomyśleć:wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

A no widzisz jeden bynajmniej ogarnięty znający temat:tongue4: to trzeba będzie coś pomyśleć:wink:

Bez kitu mialem okazje wyprobowac dwie. Tamta to sie nadaje ale do roweru ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Ta od Audi daje radę :wink:

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

Mam w Polo oryginalną pompkę i też się suka grzeje strasznie przy jednym kole:thumbown:

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

A no widzisz jeden bynajmniej ogarnięty znający temat:tongue4: to trzeba będzie coś pomyśleć:wink:

Bez kitu mialem okazje wyprobowac dwie. Tamta to sie nadaje ale do roweru ;)

Sent from my телефон

Marcin mam ori i po dwóch minutach pompowania jaja można na niej smażyć,może z nią coś nie halo.

Opublikowano

No to jednak chyba nie jest tak kolorowo z tymi pumpkami:kwasny:

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

A no widzisz jeden bynajmniej ogarnięty znający temat:tongue4: to trzeba będzie coś pomyśleć:wink:

Bez kitu mialem okazje wyprobowac dwie. Tamta to sie nadaje ale do roweru ;)

Sent from my телефон

Marcin mam ori i po dwóch minutach pompowania jaja można na niej smażyć,może z nią coś nie halo.

To coś nie halo, moja się tak nie grzeje.

Opublikowano

Łeee no Panie zaraz biere za taką kasę:naughty::polew:

Opublikowano

Puffi

Jak Ty kola w ciezarowce pewnie pompujesz to co sie dziwisz ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Puffi

Jak Ty kola w ciezarowce pewnie pompujesz to co sie dziwisz ;)

Sent from my телефон

No co Ty A10 B6:wink:

ciezarowka_copy.jpg

Opublikowano

No to jazda:polew:

s50c.jpg

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Marcin....Młody z drogi (Mateusz):polew::polew::polew::polew: a ja biednym cieciem jestem:polew::polew::polew:

Opublikowano
No to jazda:polew:

http://img546.imageshack.us/img546/9017/s50c.jpg

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Marcin....Młody z drogi (Mateusz):polew::polew::polew::polew: a ja biednym cieciem jestem:polew::polew::polew:

Wtf kurfa mac ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
No to jazda:polew:

http://img546.imageshack.us/img546/9017/s50c.jpg

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Marcin....Młody z drogi (Mateusz):polew::polew::polew::polew: a ja biednym cieciem jestem:polew::polew::polew:

Wtf kurfa mac ;)

Sent from my телефон

No co kuwa zdziwiony "pinokio" :grin::grin:
Opublikowano

Marcin , Ty się nie stresuj.... ja mam małego :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
Wladi .... a ja mam małego :facepalm: :facepalm: :facepalm:
:polew::polew::polew::polew::thumbup1:
Opublikowano

Przebiłem wszystkich :wallbash: więc mam przesrane :grin:

Opublikowano
Marcin , Ty się nie stresuj.... ja mam małego :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No w spodniach sie nie przelewalo to moze i racja ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

panowie, którzy szarpią fury na tajle, bądź robią porządki garażowe - poszukuję dolnego ślizgu prawej przedniej lampy do mojej b6 - gdyby ktoś coś - zapraszam na PW :hi:

Opublikowano
Marcin , Ty się nie stresuj.... ja mam małego :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No w spodniach sie nie przelewalo to moze i racja ;)

Sent from my телефон

qr** , specjalnie rurki założyłem :grin: a i tak zauważyłeś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.