Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używałem przez 7 lat Philipsa i byłem mega zadowolony ale jak chcesz kupować to tylko porządną taką która ma trzy niezależne głowice:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ogólnie to nie mam pojęcia o tych maszynkach, wcześniej nie używałem takiej, zastanawiam się też czy podpasi mi :decayed: jak byś miał chwile to zarzuć aukcją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie tu zadajesz pytania na które nie znam odpowiedzi :kwasny: przeznaczyć, nie wiem sam,200-250 zł ewentualnie jak by coś było dobrego to bym dał i 300 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz kupić za 200 zł kosiarkę:grin: tu masz przykładową aukcję jedną z tańszych z tej wyższej półki GOLARKA PHILIPS PT920 POWER TOUCH BAZA CZYSZCZĄCA (3734048934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zauważ że golarka ta ma trzy głowice i w środku w każdej są jeszcze trzy nie zależne ostrza, taką się elegancko ogolisz a zwykłą która ma tylko trzy głowice z jednym ostrzem nie zawracaj sobie głowy bo słabo to goli i wydasz 200 zł w błoto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie tu zadajesz pytania na które nie znam odpowiedzi :kwasny: przeznaczyć, nie wiem sam,200-250 zł ewentualnie jak by coś było dobrego to bym dał i 300 :decayed:

polecam:

szlifierka-katowa-bosch_3048.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie tu zadajesz pytania na które nie znam odpowiedzi :kwasny: przeznaczyć, nie wiem sam,200-250 zł ewentualnie jak by coś było dobrego to bym dał i 300 :decayed:

polecam:

http://dariuszfoint.pl/wp-content/uploads/2013/09/szlifierka-katowa-bosch_3048.jpg

:decayed:

Taką sobie Józek kupi do paznokci:polew:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Ty Józek a Tobie już wąsy rosną...?:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie tu zadajesz pytania na które nie znam odpowiedzi :kwasny: przeznaczyć, nie wiem sam,200-250 zł ewentualnie jak by coś było dobrego to bym dał i 300 :decayed:

polecam:

http://dariuszfoint.pl/wp-content/uploads/2013/09/szlifierka-katowa-bosch_3048.jpg

:decayed:

Taką sobie Józek kupi do paznokci:polew:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Ty Józek a Tobie już wąsy rosną...?:polew::polew::polew:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz kupić za 200 zł kosiarkę:grin: tu masz przykładową aukcję jedną z tańszych z tej wyższej półki GOLARKA PHILIPS PT920 POWER TOUCH BAZA CZYSZCZĄCA (3734048934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zauważ że golarka ta ma trzy głowice i w środku w każdej są jeszcze trzy nie zależne ostrza, taką się elegancko ogolisz a zwykłą która ma tylko trzy głowice z jednym ostrzem nie zawracaj sobie głowy bo słabo to goli i wydasz 200 zł w błoto:wink:

konkretna odpowiedź :thumbup1: to już wiem że trzeba dołożyć i kupić coś innego,lepszego :decayed:

a do paznokci to ja już kupiłem :decayed: o to to :

Nożyce do prętów drutu 900 mm YATO YT-1855 (3740618639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

no i właśnie tu zadajesz pytania na które nie znam odpowiedzi :kwasny: przeznaczyć, nie wiem sam,200-250 zł ewentualnie jak by coś było dobrego to bym dał i 300 :decayed:

polecam:

http://dariuszfoint.pl/wp-content/uploads/2013/09/szlifierka-katowa-bosch_3048.jpg

:decayed:

Taką sobie Józek kupi do paznokci:polew:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Ty Józek a Tobie już wąsy rosną...?:polew::polew::polew:

No właśnie coś zaczęło kiełkować i zaczynam wrzucam do "świnki" oszczędności na maszynke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no lipa za s-linowe 750 to dużo:kwasny:

ja 2lata temu dałem za es 800 z kw :decayed::decayed:

Ty się tak nie ciesz tylko tunel oddawaj:polew::polew:

ja bylem pierwszy:polew:

:bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no lipa za s-linowe 750 to dużo:kwasny:

ja 2lata temu dałem za es 800 z kw :decayed::decayed:

Ty się tak nie ciesz tylko tunel oddawaj:polew::polew:

ja bylem pierwszy:polew:

:bag:

się wydało krętaczu :decayed:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index25.html#post3920596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisałem-dla mnie temat zamknięty. zadnych pięniędzy od nikogo nie wziąłem-tylko chłopakowi nie odpowiedziałem.

niepotrzebny wstyd :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśnijcie mi trochę sytuację. Przytarłem babkę przy zmianie pasa, 100% mojej winy. Zniżki lecą wszystkie, czy jak? Jak teraz naprawić swój samochód? Na jakiej to zasadzie się odbywa w tym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nie , zniżki leca w zaleznosci od kosztow naprawy uszkodzonego przez Ciebie auta i np. odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu , jak przytarles zapewne poleci 10 % . Swoje auto naprawiasz sam z własnych pieniedzy jezeli nie posiadasz AC

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

btw. zależnie od TU mogą potracić 10-25 % zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No babce tylko zderzak odpadł (nie wiem na czym on się w ogóle wcześniej trzymał, ma trochę pogięty błotnik i małe rysy na drzwiach, no i pęknięty kołpak. Nikomu nic się nie stało, bo zmieniałem pas i nie zauważyłem babki w lusterku, do teraz nie wiem jak to jest możliwe...

Mam MiniCasco w PZU, nada się do naprawy?

Do tego 6pkt i 450 zł madnatu :/

U mnie prawy tylny bok do malowania, zderzak do wymiany.

re5TKDos.jpg

hsQ764ws.jpg

No trudno, jutro telefon do PZU i będę się dowiadywał co z tym zrobić.

Gdyby to był tylko lakier i rysy to tam uj sam bym zrobił tymczasowo, ale chyba błotnik się pogniótł i ślizgi ucierpiały od strony koła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pzu to zapewne 10 % stracisz , moja baba rok temu też przytarła na parkingu starego nissana kilka rys i zbity kierunek w błotniku , polecialo 10% w Pzu , z MiniCasco niech sie wypowie ktos kto takie cos posiada , ja nie mam pojecia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...