Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przeczytałem, że uj z minicasco w tym wypadku, bo obejmuje: "zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu"

więc ja się pytam, w jakich okolicznościach minicasco obowiązuje?! :doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przeczytałem, że uj z minicasco w tym wypadku, bo obejmuje: "zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu"

więc ja się pytam, w jakich okolicznościach minicasco obowiązuje?! :doh:

Kradzież, jak sobie rzucisz kamieniem w szybę NA POSTOJU, bo jak w ruchu to nie wypłacą :grin:

Ale głównie to ubezpieczenie od kradzieży jest. Na pełne AC mnie nie stać...

Opublikowano
Przeczytałem, że uj z minicasco w tym wypadku, bo obejmuje: "zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu"

więc ja się pytam, w jakich okolicznościach minicasco obowiązuje?! :doh:

mini casco w PZU obejmuje jeszcze zderzenia z dzikimi zwierzetami, gradobice, pozar, kradziez auta badz czesci wyposazenia i pewnie cos jeszcze:wink:

Opublikowano

Qwa jak przeglądam dział sprzedam to tyle bym tam chapnął tylko mieć kasę. :facepalm:

Opublikowano

a co tam ciekawego niby ?:decayed:

Opublikowano

no wlasnie coz tam ciekawego?

Opublikowano

Ziomki kto am handlowal palnikami do cenonu ori u nas ?

Sent from my телефон

Opublikowano

Józek ty się nie odzywaj bo pół twojego auta bym u siebie widział a się głupio pytasz co :ban:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Hammer bodajże :wink:

Opublikowano

Tak Hammer handluje:wink:

Opublikowano

Jo Hammer ma :whistling: u mnie to lipa, nawet s-line nie ma :thumbdown::doh:

Opublikowano

U mnie też ale w środku masz ładnie za to a ja? Aż wstyd. :wallbash:

Opublikowano

Józek nie piełdol fure masz kox a s-line wpadnie spokojnie:wink:

Opublikowano

O następny się odezwał rezacz weekendowy.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Łatwo powiedzieć. :kwasny:

Opublikowano

No jak wpadnie s-line to jakoś już będzie wyglądać :wink:

Opublikowano
Jo Hammer ma :whistling: u mnie to lipa, nawet s-line nie ma :thumbdown::doh:

Twój przynajmniej obdrapany nie jest... Ale jestem na siebie wkurwiony :doh:

Opublikowano
No babce tylko zderzak odpadł (nie wiem na czym on się w ogóle wcześniej trzymał, ma trochę pogięty błotnik i małe rysy na drzwiach, no i pęknięty kołpak. Nikomu nic się nie stało, bo zmieniałem pas i nie zauważyłem babki w lusterku, do teraz nie wiem jak to jest możliwe...

Mam MiniCasco w PZU, nada się do naprawy?

Do tego 6pkt i 450 zł madnatu :/

U mnie prawy tylny bok do malowania, zderzak do wymiany.

http://i.imgur.com/re5TKDos.jpg

http://i.imgur.com/hsQ764ws.jpg

No trudno, jutro telefon do PZU i będę się dowiadywał co z tym zrobić.

Gdyby to był tylko lakier i rysy to tam uj sam bym zrobił tymczasowo, ale chyba błotnik się pogniótł i ślizgi ucierpiały od strony koła :/

no na moje z mini casko to nic nie skurasz bo to jedynie jakby w ciebie wpadli nie robiac szkody całkowitej i jakby przez Ciebie np Jeleń przebiegł :decayed:

Opublikowano

zderzak mam z przodu obdrapany przez poprzedniego właściciela ale będzie nowy to nie opłaca mi sie go szykować :whistling:

Opublikowano

Józek ja już przód szykuje:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.