Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i juz wiem gdzie u mnie cieknie płyn ...z wejscia pompki od xenonu i z laczenia zbiorników

Opublikowano

i wszystko jasne :wink:

Opublikowano
syn lidera zespołu weekend,swoją drogą szacun dla kierowcy ciężarówki że ulizaną pałkę oszczędził
Opublikowano

Kurfa sprzedałem Rs`y po jednym dniu na allegro:polew:

Opublikowano
Kurfa sprzedałem Rs`y po jednym dniu na allegro:polew:

i co teraz??

Opublikowano

Rotor kurfa:banan::banan::jerk::jerk:

Opublikowano
:siema:
:siema:

nie spac rezacze:decayed:

Ma ktos lewy sprysk na zbyciu?

wiesz, że one na moje się niczym nie różnią, no chyab ze te dysze innaczej sa ustawione

Artur dobrze prawi :good:, też mi się wydaje że się niczym nie różnią, inny numer może być spowodowanym inaczej ustawionymi fabrycznie dyszami, a je można zawsze ręcznie regulować

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

:siema:

nie spac rezacze:decayed:

Ma ktos lewy sprysk na zbyciu?

mam cieknący :P:naughty: a tak na serio to na części, jak coś trzeba to pisz

Opublikowano

w mbanku OC z NW to 48zl miesiecznie na mojego a a AC 146zl dobra oferta ?

Opublikowano
w mbanku OC z NW to 48zl miesiecznie na mojego a a AC 146zl dobra oferta ?

Pytanie co jest w tym AC, czy jakiś wkład własny w przypadku szkody, czy jest stała wartość samochodu przez cały okres trwania umowy, na ile auto wycenili, etc..

Opublikowano

Panowie a jeszcze takie pytanie, jak w zimę przymarzną spryski reflektorów do zderzaka, a ja muszę zmyć szybę i załóżmy przytrzymam za długo manetkę i włączę spryski reflektorów to co wtedy? Jest jakieś zabezpieczenie, czy puszcza najsłabszy element w układzie? :wink:

Opublikowano

Biggman urywa caly przedni zdesio haha :D

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tego się obawiam :grin: a serio to nie chciał bym żeby nowe spryski szlag trafił przez takie coś

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Nie szuka ktoś lustra pod czujnik:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lustro-czarne-b6-czujnik-rarytasik-308149/

Opublikowano

Tak na serio to tez dolaczam sie do pytania, w tym roku nie zalozylem zdesia sline z przodu bo zabraklo czasu i chec na rezanie, ale na przyszla zime przyda sie taka wiedza :)

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
w mbanku OC z NW to 48zl miesiecznie na mojego a a AC 146zl dobra oferta ?

Pytanie co jest w tym AC, czy jakiś wkład własny w przypadku szkody, czy jest stała wartość samochodu przez cały okres trwania umowy, na ile auto wycenili, etc..

standard pakiet bez wkladu wasnego. stala wartosc. wycenili na 20tys ;/

Opublikowano
w mbanku OC z NW to 48zl miesiecznie na mojego a a AC 146zl dobra oferta ?

Pytanie co jest w tym AC, czy jakiś wkład własny w przypadku szkody, czy jest stała wartość samochodu przez cały okres trwania umowy, na ile auto wycenili, etc..

standard pakiet bez wkladu wasnego. stala wartosc. wycenili na 20tys ;/

To cena nawet spoko, a jak sprawa z assistance? Holowanie do ilu km?

Opublikowano

Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

Opublikowano

Widzieliście, Marcin fajne recaro sprzedaje :naughty:

Opublikowano
Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

A coś Ty rotorow na b6 nie widział? Ta felga jest tak samo oblatana jak te rsy co sprzedales :decayed:

Opublikowano
Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

A coś Ty rotorow na b6 nie widział? Ta felga jest tak samo oblatana jak te rsy co sprzedales :decayed:

Na swojej jeszcze nie widziałem:decayed: Na B6 chyba nikt na forum Rotora nie ma. (puma miał:decayed:)

A po za tym gadacie że oblatane wzory. rs6 fakt trochę jest ale wzór RS4 B7 to ze 3 razy na oczy widziałem. W tym raz na prawdziwym rsie:wink: To już więcej rotiformów na forum mają:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.