Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wy macie problemy :grin:

Problemy wieku średniego:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wy macie problemy :grin:

Jozek masz jedna nogę w gipsie to sie ciesz ze masz tylko jedna ;)

Sent from my телефон

jeszcze 2 tygodnie :banan:

Opublikowano

qwa dzis wymieniłem spryski lamp na nowe a płyn dlaej ubywa co jest qwa grane?? :kwasny:

Opublikowano

A skąd wiesz, że to spryski?

Opublikowano

może zbiorniczek coś nie hallo albo jakiś waż :eusathink:

Opublikowano

Posprawdzaj opaski zaciskowe na wężach. U mnie puszczało przez opaskę, aż się całkiem rozłączyło i lało się ciurkiem :decayed:

Opublikowano

I przy okazji witam, bo napiszecie, że burak ze mnie... :decayed:

Opublikowano
może zbiorniczek coś nie hallo albo jakiś waż :eusathink:
Zbiorniczek napewno nie bo to z drugiej strony:decayed:
Opublikowano
Posprawdzaj opaski zaciskowe na wężach. U mnie puszczało przez opaskę, aż się całkiem rozłączyło i lało się ciurkiem :decayed:

Potwierdzam. Mam to samo, ale z tego, co wiem, przewody są dość sztywno założone (bez "luzu") i żeby się do nich dostać, to nie wystarczy zdjąć zbiorniczek wyrównawczy, ale trzeba zdemontować lewe nadkole i dopiero będzie dostęp do przewodu i opaski.

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

A, to nie w temacie jestem. :facepalm:

Opublikowano

no jutro bedzie drugie podejscie bo mnie ....uj strzeli!

spryski sa nowe i trzymają na bank

jutro polce z nowymi opaskmai itd

Opublikowano

Artur ten układ jest mocno pije.bany bo ma spore cisnienie i wszędzie leci jak ma okazje:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
może zbiorniczek coś nie hallo albo jakiś waż :eusathink:
Zbiorniczek napewno nie bo to z drugiej strony:decayed:

Ty jak zbiorniczek moze byc z drugiej strony??

Opublikowano

mi wcześniej też się lalo, wymieniłem dysze i było ok :whistling:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

tzn z której Ci cieknie ?

Opublikowano
może zbiorniczek coś nie hallo albo jakiś waż :eusathink:
Zbiorniczek napewno nie bo to z drugiej strony:decayed:

Ty jak zbiorniczek moze byc z drugiej strony??

:eusathink:ale o co chodzi? :grin:
Opublikowano

jutro poleca nowe opaski itd zobaczymy co to da

Opublikowano
Posprawdzaj opaski zaciskowe na wężach. U mnie puszczało przez opaskę, aż się całkiem rozłączyło i lało się ciurkiem :decayed:

Potwierdzam. Mam to samo, ale z tego, co wiem, przewody są dość sztywno założone (bez "luzu") i żeby się do nich dostać, to nie wystarczy zdjąć zbiorniczek wyrównawczy, ale trzeba zdemontować lewe nadkole i dopiero będzie dostęp do przewodu i opaski.

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

A, to nie w temacie jestem. :facepalm:

Ja się tam dostałem przez kratkę halogenu.

Opublikowano

Wrzuciłem RS`y na allegro:kox:

Opublikowano
jutro poleca nowe opaski itd zobaczymy co to da

Artur lepiej zobacz czy przewodu nie masz ujebanego w okolicy ECU - bardzo często tam lubi pękać... Daj kogoś za kierownicę i niech załącza układ mycia a Ty stój pod maską i słuchaj/patrz gdzie leci.

Opublikowano
jutro poleca nowe opaski itd zobaczymy co to da

Artur lepiej zobacz czy przewodu nie masz ujebanego w okolicy ECU - bardzo często tam lubi pękać... Daj kogoś za kierownicę i niech załącza układ mycia a Ty stój pod maską i słuchaj/patrz gdzie leci.

Bartku ale jemu leci ze sprysków zderzaka:mysli:

Opublikowano

0xpx.jpg

:naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Wideorejestrator Mio MiVue 358 EEU FullHD +16GB (3770748155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cena dobra, zostało niewiele

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.