Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kierwa teraz wam się rsów zachciewa jak przed świętami sprzedałem:decayed:

Darki wytrzymają też sporo na pewno:good: Te 5k km w sezonie dadzą radę:decayed:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

rotor 19" na glebie też daje rade

Już nie długo zobaczymy czy to będzie jakoś wyglądać:whistling:

a jaki masz kolor tych rotorów?
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daniel naklejki gotowe

Opublikowano
Daniel naklejki gotowe
super,kropek nie dam że by nie było :grin:
Opublikowano

mierzyłem rs6 czarne 18 od Wąskiego i wygląda spoko :wink:

doiy.jpg

no właśnie Magic miał też rsy i musze u niego to obadać :wink:

Wandej a Ty teraz co zakładasz??

ja to mam taki mętlik, że kierwa nie wiem co kupie.. :kwasny:

Opublikowano

Magic87 ma rs6 18" :whistling:

Opublikowano

bierz cos w ori wzorze...w wzorach audi jest naprawde co wybierac...a te rs6 przeznuja śie super!! ale nie czarne

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Daniel naklejki gotowe
super,kropek nie dam że by nie było :grin:

no lepiej...bo zeby w srod rodaków jakiś bunt nie wybuchł :whistling:

:polew:

Opublikowano
mierzyłem rs6 czarne 18 od Wąskiego i wygląda spoko :wink:

http://imageshack.us/a/img600/7792/doiy.jpg

no właśnie Magic miał też rsy i musze u niego to obadać :wink:

Wandej a Ty teraz co zakładasz??

ja to mam taki mętlik, że kierwa nie wiem co kupie.. :kwasny:

Darki rotor 19`:wink:

Opublikowano
mierzyłem rs6 czarne 18 od Wąskiego i wygląda spoko :wink:

http://imageshack.us/a/img600/7792/doiy.jpg

no właśnie Magic miał też rsy i musze u niego to obadać :wink:

Wandej a Ty teraz co zakładasz??

ja to mam taki mętlik, że kierwa nie wiem co kupie.. :kwasny:

Darki rotor 19`:wink:

:kox: masz już je? mierzyłeś? :naughty:

Opublikowano
mierzyłem rs6 czarne 18 od Wąskiego i wygląda spoko :wink:

http://imageshack.us/a/img600/7792/doiy.jpg

no właśnie Magic miał też rsy i musze u niego to obadać :wink:

Wandej a Ty teraz co zakładasz??

ja to mam taki mętlik, że kierwa nie wiem co kupie.. :kwasny:

Darki rotor 19`:wink:

:kox: masz już je? mierzyłeś? :naughty:

Jeszcze nie ale jak będą to założe 2 gumki te co mam dobre i założe na grata:wink: Tylko kiepsko że mają ET42:kwasny: przód oki ale tył będzie potrzebował dystansów + pewnie śruby dłuższe:kwasny:

Opublikowano
pancie kto ma prócz Wandeja 19tki rs6??

Mi.

Opublikowano

Siemka ;)

Nie ma lekko trzeba dzis montować moje webasto ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Siemka:what::what::what:

Opublikowano

Pany to jak z tym kabelkiem do roletki? :)

Opublikowano

Pany zajrzy ktoś w dział warsztat i w przyklejonych do tematu o tempomacie ? Dzięki i pozdrawiam

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

Mam pytanko dziś zakupiłem lusterko które obsługuję pełny fotochrom i działa z instalacją i nie wiem czy to wina lusterka czy to jest normalne teraz fotochrom nie widziała, nie świeci się podświetlenie przycisku tylko pali się zielona kontrolka czy to normalne czy coś z lusterkiem ? :whistling:

I zna ktoś numery tych osłon do lusterka do B6 czarne, jest to do dostania :naughty:

Opublikowano

Zmieniles ze zwyklego fotochromu na ten pod czujnik?

Opublikowano

Tak tak dokładnie kostka ta sama

Opublikowano

No to pewnie wszystko jest ok i brakuje przewodu od iluminacji dlatego nie swieci przycisk. Jak chcesz w dzien fotochrom sprawdzic musisz 2 czujniki zaslonic a w ten przy przycisku czyms poswiecic

Opublikowano

Zadziwiła mnie jedna rzecz bo raz działa raz nie :wink:

Możliwe jest, że jest zbyt jasno i lusterko nie chce się załączyć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.