Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oslonke do B6 kupisz tylko ta zaslaniajaca kable, tej od szyby nie dokupisz niestety

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Zaslon koce przednia szybe i zaswiec w czujnik przy przycisku powinno zadzialac :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki biggman dziś to sprawdzę:hi:

Na dniach podjadę do ASO i zapytam o osłonkę :wink:

Opublikowano
Widzieliście to...AUDI RS6 SPORT PLUS - JEDYNE W POLSCE 003/500! (3818122793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. karwa aż ślinotoku dostałem :slina::slina::slina::slina::slina::slina::kox::kox::kox::kox::shock3::shock3::shock3::shock3:

Na ostatnim zapomnieli blachy zasłonić, chłopaki juz jadą po furę :decayed:

Opublikowano
Widzieliście to...AUDI RS6 SPORT PLUS - JEDYNE W POLSCE 003/500! (3818122793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. karwa aż ślinotoku dostałem :slina::slina::slina::slina::slina::slina::kox::kox::kox::kox::shock3::shock3::shock3::shock3:

Na ostatnim zapomnieli blachy zasłonić, chłopaki juz jadą po furę :decayed:

taki full wypas a nawet zegarka radiowego nie ma, golas :facepalm::grin::grin::grin:

a tak poważnie fajny potwór :shock3:

Opublikowano
Marcin607 ten zderzak od s4 to z PDC czy bez??

Jutro będę wiedział :decayed:

Bez pdc

Opublikowano

Panowie zna ktoś kod lakieru felg Audi Rotor 18"?

Opublikowano

Lusterko 100% sprawne wina była, że było zbyt jasno :jerk:

Opublikowano

Kuźwa powalczyłem z Ambient z tyłu ale się wkurzyłem bo nie jest tak pięknie jak to opisują:grin: otwory wywiercone prosto a okazuje się że diody są po przekątnej:facepalm: no ale jakoś w końcu to ogarnąłem i coś tam świeci zobaczymy wieczorem:wink:

Opublikowano

Jakie otwory zrobiłeś? Możesz wyciągnąć same ledy z tej czarnej obudowy i wsadzić w lampkę, są tak małe, że nie będą wystawać i będą świecić w dół. Otwory max 3,5mm do tego zabiegu, a jak masz większe możesz kupić ledy 5mm czerwone.

Opublikowano

No wedługo opisu to coś koło 6 mm jest no ale chodzi o same diody w tej oprawce bo nie są w jednej linii więc średnio mi się to podoba... zobaczę jak to będzie wieczorem świeciło ale nie chce mi się już narazie bawić z innymi diodami:kwasny:

Opublikowano

No, wiesz, wszyscy kupują diody w tej oprawce właśnie po to, żeby nie świeciły pod jednym kątem. Zapłaciłeś pewnie ze 40zł za ten moduł, a jak go wyrzucisz to nie powinieneś zapłacić za moda więcej jak 3zł :grin:

Zobaczysz w nocy, będzie git :thumbup1:

Opublikowano

No ale to co wtedy same diody się podpina tak?

Opublikowano

Diody i rezystor, w obudowie nic więcej nie ma :wink:

Opublikowano

No pomyślę najpierw lukne jak te świecą:wink:

Opublikowano

Też kupiłem te diody dla mnie jest cacy troszeczkę krzywo wywierciłem ale przewierciłem wiertłem 6 i jest git :naughty:

Opublikowano

Wladi, jedna będzie świecić na oparcie a konkretnie na podłokietnik, a druga na siedzisko :wink: tak bynajmniej u mnie świeci :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

Moje też doszły. Dzieki Kaju.

Opublikowano
Wladi, jedna będzie świecić na oparcie a konkretnie na podłokietnik, a druga na siedzisko :wink: tak bynajmniej u mnie świeci :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

No spoko obaczymy jak coś to się potem diody wymieni...otwory już zrobione więc spoko będziem kombinować:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.