Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany potrzebuje nr spinki która łączy dokładkę z górą zderzaka ta na rogu

http://img856.imageshack.us/img856/4499/9lhj.jpg

memory five wladi i wszystko jasne :-)

TY nrazie nic nie szukaj bo ja juz w temacie...

taka sytuacja

2014_01_03_909.jpg

2014_01_03_910.jpg

PS. Wladi zderzak już sprzedany!!:polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur uważaj bo moje macki sięgają do BDG:grin: tak myślałem żeby od środka tam gdzie jest ta spinka też pospawać plastykiem ale czy nie będzie problemu przy zakładaniu:whistling:

Opublikowano
Artur uważaj bo moje macki sięgają do BDG:grin: tak myślałem żeby od środka tam gdzie jest ta spinka też pospawać plastykiem ale czy nie będzie problemu przy zakładaniu:whistling:

zderzak już jest w ciepłym miejscu ...w wtorek sie niem zajmę :wink:

Opublikowano
Artur uważaj bo moje macki sięgają do BDG:grin: tak myślałem żeby od środka tam gdzie jest ta spinka też pospawać plastykiem ale czy nie będzie problemu przy zakładaniu:whistling:

zderzak już jest w ciepłym miejscu ...w wtorek sie niem zajmę :wink:

Oki ja później jeszcze zadzwonię i pogadamy co i jak:wink:
Opublikowano
Artur uważaj bo moje macki sięgają do BDG:grin: tak myślałem żeby od środka tam gdzie jest ta spinka też pospawać plastykiem ale czy nie będzie problemu przy zakładaniu:whistling:

ja cały zderzak będę do plastikmena dawał, czaj motyw: zespawanie zderzaka przód i tył, wyprowadzenie maski po sarnie, wyciągnięcie małej wgniotki na błotniku i lekko przytartych drzwi - czysta polskich dukatów - pierdolnąłem śmiechem i pytałem kiedy przyjechać :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
Pany potrzebuje nr spinki która łączy dokładkę z górą zderzaka ta na rogu

http://img856.imageshack.us/img856/4499/9lhj.jpg

memory five wladi i wszystko jasne :-)

TY nrazie nic nie szukaj bo ja juz w temacie...

taka sytuacja

http://s18.postimg.org/m2hhuhgop/2014_01_03_909.jpg

http://s18.postimg.org/shgir5neh/2014_01_03_910.jpg

PS. Wladi zderzak już sprzedany!!:polew::polew:

Maly spot i nawet bez alko ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Cześć :hi:

Mam problem z piórami wycieraczek - Valeo aero. Na wiosnę kupione i na szybie kierowcy rozmazuje, pasażera czysta.. Po zamianie piór to samo. WTF?

Szukam nowych do mojego rocznika i nie ma. Są do 2001 i po 2003. Które k..wa brać...?

Co lepsze? Bosch czy Valeo?

Opublikowano
Artur uważaj bo moje macki sięgają do BDG:grin: tak myślałem żeby od środka tam gdzie jest ta spinka też pospawać plastykiem ale czy nie będzie problemu przy zakładaniu:whistling:

ja cały zderzak będę do plastikmena dawał, czaj motyw: zespawanie zderzaka przód i tył, wyprowadzenie maski po sarnie, wyciągnięcie małej wgniotki na błotniku i lekko przytartych drzwi - czysta polskich dukatów - pierdolnąłem śmiechem i pytałem kiedy przyjechać :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

No to grubo pojechałeś i znowu zarobiony:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

No to zderzak S4 już w garażu :banan:

Opublikowano

Wladi domin od Ciebie wraca? Bo właśnie go widziałem na 7mce u siebie?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Możliwe pewnie chłopaki nie dopite :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Możliwe pewnie chłopaki nie dopite :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Pacze b6 + zderzak es potem rejka wot to mówię on:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No napewno ale że leciał spowrotem to nic nie mówił:D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
No to zderzak S4 już w garażu :banan:
świetne info....
Opublikowano
No to zderzak S4 już w garażu :banan:
świetne info....

a ja się nie będę pier**lił w żadne pakiety sline, s, etc... :whistling: tak jak to było z b5 - lakier, koło gleba i nic więcej nie trzeba... :hi:planowana premiera: OEM+ 2k14 :banan:

Opublikowano

Cycuchy będę miał ciemny sufit sline. Jakiś chętny. ? Jak coś to pw.

Opublikowano
Cycuchy będę miał ciemny sufit sline. Jakiś chętny. ? Jak coś to pw.

ile to warte? zderzak przód tył, listwy na drzwi - w jakich to cenach gania? bo będę też miał dostęp na dniach :whistling:

Opublikowano

coś z s-line czy standard ?

Opublikowano

To ja chcę zderzak jakby co. Sufit to tak 650_700 na koje.

Listwy 1k w gore.

Opublikowano

Kaju dawaj mnie te listewki s4 daje pincet:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.