Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego Marcin:good:

Mordo 2.5 tdi 180km na pewno przód był 312mm ale te słabsze nie wiem.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin prostszej rzeczy nie ma wiec zaden poradnik ci nie potrzebny

jestes prawdziwym rezaczem czy nie ?:whistling:

Się okarze. Po pracy jadę ją demontować. Jak pójdzie gładko biorę się sam za rezanie u mnie.

Pytanko jakie heble są w 2.5? I jakie moduł kolumny jest w automacie z kierą z przyciskami? Też najprostrzy cxy jakiś madrzejszy?

vag ci prawde powie

Opublikowano

155ps ma 288/256, co do modułu z kierą tą starą multi bardzo chętnie bym pomógł, ale zdechł mi komp, po weekendzie mógłbym coś powiedzieć.

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
155ps ma 288/256, co do modułu z kierą tą starą multi bardzo chętnie bym pomógł, ale zdechł mi komp, po weekendzie mógłbym coś powiedzieć.

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Tył masz większy niż najsłabsze silniki? Znaczy 245mm?

Opublikowano

Panowie nie walają się komuś zwykłe blendy głośników po zmianie na BOSE, potrzebuje tylnych?

Opublikowano

pany ma ktos moze numerek wtyczek do czujnikow od samopoziomu???

Opublikowano
155ps ma 288/256, co do modułu z kierą tą starą multi bardzo chętnie bym pomógł, ale zdechł mi komp, po weekendzie mógłbym coś powiedzieć.

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Tył masz większy niż najsłabsze silniki? Znaczy 245mm?

a może i 245 :eusathink: jak mnie natchnie to jutro ściągne tylne koło i zmierze, ale przód bankowo mam 288.

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Panowie nie walają się komuś zwykłe blendy głośników po zmianie na BOSE, potrzebuje tylnych?

w jakim kolorze? :decayed:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

4e9c387cb579d09fgen.jpg'

Blendy do B6, chce ktoś? :naughty:

Opublikowano

Czysta komplet: blendy, ledy, wtyczki :naughty:

Same ledy w ASO to ok 350-400zł :naughty:

Opublikowano

Kaju dzięki za przesyłeczke dzisiaj zrobię Ci przelewik

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Siema ,

żyjecie po imprezach ????

Marcinek stówka, mordeczko :decayed:

Opublikowano
Kaju dzięki za przesyłeczke dzisiaj zrobię Ci przelewik

memory five wladi i wszystko jasne :-)

to gitara bo już procenty zacząłem naliczać :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

pany, takie głupie pytanie i porównanie, ale może coś gdzieś jest nie tak. mianowicie: wpierdalając pedał hamulca w podłoge w b6 abs odbija mięciutko i delikatnie, tak samo miałem zresztą w b5, ale mam jeszcze cordobe 2003 i jak tam depne jak w przypadku audi - jak abs zacznie odbijać to mi chce noge z d*py urwać :facepalm: o co tu chodzi?

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

kaju potrzebuje blendy czarne

Opublikowano
pany ma ktos moze numerek wtyczek do czujnikow od samopoziomu???

na przednim czujniku wtyczka jest 1-967616-1 :wink:

1-967616-1-®-240x180.gif

Opublikowano
kaju potrzebuje blendy czarne

zapytam i dam znać - chodzi Ci konkretnie o te maskownice w boczkach, tak?

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Siema ,

żyjecie po imprezach ????

Marcinek stówka, mordeczko :decayed:

Dzisiaj już dobrze ale wczoraj:kwasny:

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Opublikowano
kaju potrzebuje blendy czarne

zapytam i dam znać - chodzi Ci konkretnie o te maskownice w boczkach, tak?

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

tak dokładnie o te maskownice, na spokojnie nie pali się :wink:

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Ja moją ukochaną chińszczyznę za jakieś 100zł kupie pewnie:decayed: Oczywiście komplet. Tylko teraz pany co zrobić z zaciskami? Można je domowym sposobem doprowadzić do jakiegoś w miarę wyglądu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.