Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki :drinks:

Tak mi się właśnie wydawało bo ramka jest w sumie ładnie wpasowana ale nie leży idealnie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja docelowo będę jednak kombinował żeby większe diody wrzucić i to bez żadnej obudowy, bo efekt jest słaby w porównaniu z przodem:kwasny:

tylko wtedy punktowo Ci będą świecić, chyba, że szerokokątne, ale mogą jebać po oczach... przód bardziej widać, bo ma na czym siadać to światło, a tyłu siedzisko jest niżej i się rozprasza to światło... U mnie na jasnej skórze fajnie świeci na siedzisko i na oparcie w miejsce łokcia, jak otworzyłem łokieć to jest git :wink: dla mnie to c**j, ważne, że moim chłopakom się podoba :grin:

Opublikowano
o właśnie o to chodziło dziękować juziu :decayed::thumbup1:

już powinieneś mieć wymodzone, chwal się :decayed: u mnie 25minut na spokojnie ze znalezieniem wierteł w garażu :grin: tak wyszło:

gy8uzy9y.jpg

main.jpeg

Tak mi się skojarzyło :decayed:

Wladi, jakby Ci 5mm led wystawał i dawał po oczach, to daj taką oprawkę od góry i przyklej ją klejem na gorąco/silikonem [LISPOL] Oprawka na diodę LED 5mm krótka __ 10szt (3858071541) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .

Opublikowano
:hi: Patryś najlepszego :wink:
Patryś 100lat !! :bry:
Patryś najlepszego 150lat
Patryś 100 latek i roczek więcej:decayed:

Dzięki wielkie. :decayed:

W końcu odpaliłem lapka. Po wczorajszym chlańsku ciężko było się garnąć hehe :grin:

Opublikowano

I ode mnie 100 lat :drinks: (spóźnione :embarrassed:)

Opublikowano

Dzięki Daniel:wink:

Opublikowano

Dzięki. Dzisiaj odpoczynek może na jakieś balety polecim a jutro roczek córki szwagra i znowu picie hehe. :grin:

Wczoraj lało się co popadło a dzisiaj kapeć hehe.:kwasny:

Zaczęło się od Soplicy z pigwy małej na próbkę, potem Jameson 0,7, Grant's 0,5 i Pan Tadeusz 0,5 x2 :facepalm: Jak na 3 pijących to mi tyle wystarcza hehe :polew:

Opublikowano
panowie powie mi ktoś jak te przyciski z kiery b7 multi wydostać bez uszkodzenia czego kolwiek?
Wystarczy poduszkę wykręcić i masz do nich dostęp - daną stronę MF wyciągasz wysuwając ją w kierunku otworu po poduszce.

ok dzięki bo już się zastanawiałem czy nie wyważyć czymś od spodu to pewnie mocowanie bym rozwalił dzięki wielkie po raz kolejny

Opublikowano
Dzięki Daniel:wink:
spoko
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

od razu widac ze sobota,kazy chyba juz flache meczy:decayed:

Opublikowano

Wladi nie wiem jak ty spawałeś rurki , ale Ci powiem że zapomniałem wyciągnąć bezpieczniki i klemy no i o dziwo żaden impuls nie przeszedł wszystko gra jak ula , gdzie ty dałeś masę odnośnie spawania

Opublikowano

hammer daj cene na pw za nowe mapy do rns-e

Opublikowano
hammer daj cene na pw za nowe mapy do rns-e

Noo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.