Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja studiuje mapę bo jutro z rana trzeba jechać do Lublina aż. :kwasny: Nie dadzą w domu posiedzieć hehe :wink:

RNS-E droge ci wskaze :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe jak sobie zakupie to mi pokaże :grin:

Opublikowano

halogeny mogę parować przez nie oryginalne żarówki ? :eusathink:

Opublikowano
halogeny mogę parować przez nie oryginalne żarówki ? :eusathink:

moze uszczelnenie nie siedziec trzymac tak jak powinno wiec wszystko mozliwe

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

a ja mam dylemat :kwasny:

nie wiem czy brac ten zderzak czy nie,

jest kompletny

dolny grill i kratki z halo, belka

spryski zaslepki wezyki

brak tylko pdc

tylko do pomalowania i zakladac

image.jpg

12_1.jpg

12_2.jpg

Opublikowano

Sline ladniejszy

Opublikowano

Zakładaj S4. Z dokladką cupry wyglada kozak

Opublikowano
Hehe jak sobie zakupie to mi pokaże :grin:

któredy bedziesz smigał:wink:

Opublikowano

Na 9 rano muszę być w wiosce takiej za Lubartowem.

Ja u siebie jak będę zmieniał to S4 wpadnie. :wink:

Opublikowano
Zakładaj S4. Z dokladką cupry wyglada kozak

ta dokaldka mi sie nie podoba

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

ogolnie calos pakietu s4 mi sie podoba tylko teraz pytanie kiedy dorwe tyl s4 ewentualnie bo jezdzic z takim i takim to nie bardzo mi sie widzi a kupic zeby lezal to nie problem

jedyne co do mnie przemawia to ze wkoncu bym spryski ogarnal :decayed:

Opublikowano

ta dokaldka mi sie nie podoba]

A wg mnie jest wręcz stworzona do tego zderzaka. Jak przy S-line wygląda strasznie to tutaj robi mega robotę. Ale oczywiście to Twoja decyzja, u mnie będzie na pewno

WW2u647.jpg

Opublikowano
Zakładaj S4. Z dokladką cupry wyglada kozak

ta dokaldka mi sie nie podoba

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

ogolnie calos pakietu s4 mi sie podoba tylko teraz pytanie kiedy dorwe tyl s4 ewentualnie bo jezdzic z takim i takim to nie bardzo mi sie widzi a kupic zeby lezal to nie problem

jedyne co do mnie przemawia to ze wkoncu bym spryski ogarnal :decayed:

jedrek d*pa od esy byla na tablica widzialem ostatnio:wink:

Opublikowano

w jakich cenach chodzą boczki swing z roletami pod elektryke bez pakietu światło ?

Opublikowano

Jozek chcesz to pisz dogadamy sie napewno :wink:

Opublikowano

nie, ja nie z ciekawości pytam :wink:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Ta to jest sucz:kox:

0374983.jpg

Opublikowano

tatuaże ma brzydkie :thumbdown:

Opublikowano

cycki nie pokaze:decayed:

Opublikowano

Kierwa bo znowu mi się dzisiaj będą obce baby śniły :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.