Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :decayed:

:polew::polew::polew: i czarnobyl :decayed:

i mgła :grin::grin:

bo brzoza juz była złamana :polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :decayed:

:polew::polew::polew: i czarnobyl :decayed:

i mgła :grin::grin:

bo brzoza juz była złamana :polew::polew::polew:

z tego co udało sie ustalic zarzadowi tam byl jakis wybuch :polew:

Opublikowano

Poje.ani jesteście:decayed:

Opublikowano
Poje.ani jesteście:decayed:

wiemy :decayed:

Opublikowano
Poje.ani jesteście:decayed:

wiemy :decayed:

a Wladi bryluje:naughty:

Opublikowano
Poje.ani jesteście:decayed:

wiemy :decayed:

a Wladi bryluje:naughty:

najbardziej w BT :grin:

Opublikowano

eeee jakiś spot na pomorzu się szykuje:naughty:

Opublikowano

Nie ma problema zaznasz Helskiej gościnności:naughty:

Opublikowano
Nie ma problema zaznasz Helskiej gościnności:naughty:

ale co ja?

wladi twoj zdes gotowy bo piekny bedzie jutro przez bydgoszcz lecial

Opublikowano

Zderzak jeszcze w trakcie Artur mi go podrzuci ale dzięki za pamięć:wink:

Opublikowano

kto lata niebieską a4 b6 w rudzie sląskiej czy katowicach ? wyprzedził mnie z zakupem obserwowanych touaregów :facepalm:

Opublikowano

no słuchaj jak będzie gotowy to śmiało pisz , któryś z moich jak będzie w tamtych rewirach to może go zabrać:wink:

Mati ma pecha chciał dziś do Domina na "kawe" wejść:grin: ale czas go gonił:whistling:

Opublikowano

siema mordy:decayed:uff nareszcie w domku i psssyt

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Wladi jedziesz do BT:naughty::decayed:

Opublikowano
siema mordy:decayed:uff nareszcie w domku i psssyt

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Wladi jedziesz do BT:naughty::decayed:

:polew::polew::polew: tomek a Łukaszenke na Białorusi obalili :decayed:

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

popieram :decayed: qrde ktos pisal na forum ze maja nadzieje ze +1 to nie Wladi a tylko ja mam tak zapisana osobe, hmm czy cos do mnie pili

Opublikowano
siema mordy:decayed:uff nareszcie w domku i psssyt

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Wladi jedziesz do BT:naughty::decayed:

:polew::polew::polew: tomek a Łukaszenke na Białorusi obalili :decayed:

obalili ale chyba flaszke:grin:

Opublikowano

Pili pili Tomaszek, że też poszedłeś po bandzie:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Ale że co? Przecież nie jadę jako wladi tylko jako +1:polew:

Opublikowano

oj tam chcialem rozluznic atmosfere:naughty: temat znam:decayed:

Opublikowano
Pili pili Tomaszek, że też poszedłeś po bandzie:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Ale że co? Przecież nie jadę jako wladi tylko jako +1:polew:

qrde jestem ciekaw reakcji jak bys wpadl jako ten +1 co by zrobili wtedy

Opublikowano
Pili pili Tomaszek, że też poszedłeś po bandzie:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Ale że co? Przecież nie jadę jako wladi tylko jako +1:polew:

tak Ty w tym roku będziesz co najwyżej robił za special the ONE:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.