Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry bit:banan::wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie subwoofer Q5 onboard, gra za***iście :decayed:

Gdzie to upchałeś w Avancie?

W kole zapasowym musi być min. 17:banan::wink:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

http://s30.postimg.org/lrp3z5s25/DSC_2812.jpg

nie słyszałeś o bose bose Bożenko:polew::polew::polew:

wladi to Twoje zdj ? :)

ja kupilem suba q5 z literka a na koncu, wg etki jest lepszy, nie slyszalem tego ze zdjecia co dales ale moj robi miazge, bass nie jest pusty, jest gleboki i bardzo przestrzenny :decayed:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

wchodzi w zapasówke, ale steropian wtedy out i plastikowa pokrywa(ktora w zasadzie do nieczego nie jest potrzebna) out

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

koledzy napalilem sie na naklejki diwiszjonu, chyba czas zalozyc temat o aucie, długo będziecie obradować czy mnie przyjmiecie ? :D

Opublikowano

Moje moje:decayed: w sumie nie pamiętam czy mam jakąś literkę na końcu muszę z ciekawości jutro zerknąć ale nawet jak by nie było to daje radę...ja mam nagłośnienie Bose więc to drugi sub i naprawdę całość czesze beret:grin:

Opublikowano
uroki posiadania 4WD :decayed:

+1:decayed:

w sedanie jest pelny wymiar zapasu przy quattro:decayed:
Opublikowano

Czołem obywatele ;)

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

:hi:

Opublikowano

Siemka zbóje:wink::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:kwasny: Spac nie dacie :kox:

:hi:

Opublikowano

a który ma suba z ku pięć u siebie bez bożenki?

Opublikowano
:hi: coś pięknego się za oknem dzieje :banan::banan::banan::banan::banan: QUATTRO RZĄDZI :naughty::kox::kox::kox:
Opublikowano
:hi: coś pięknego się za oknem dzieje :banan::banan::banan::banan::banan: QUATTRO RZĄDZI :naughty::kox::kox::kox:
+10:slina::wink:
Opublikowano
:hi: coś pięknego się za oknem dzieje :banan::banan::banan::banan::banan: QUATTRO RZĄDZI :naughty::kox::kox::kox:

tak tam u Was na pomorzu śniegiem daje?

u mnie w krk słonce swieci i nie ma platka sniegu

Opublikowano

panowie może ktoś podrzuci jak siódemka wygląda ,bo mam wyjazd do Olsztyna od strony Mławy

Opublikowano

Pany , schowek do B6 wystepuje tylko w całosci czy da sie kupic sam zawias? :facepalm:

niestety i mnie to spotkało, dobrze ze mam zamykany na klucz i jakos sie jeszcze trzyma

Opublikowano
Pany , schowek do B6 wystepuje tylko w całosci czy da sie kupic sam zawias? :facepalm:

niestety i mnie to spotkało, dobrze ze mam zamykany na klucz i jakos sie jeszcze trzyma

Nie da się kupić samego zawiasu.

Opublikowano
:kwasny: no to bede bez schowka:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.