Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee nie ma co sie spuszczac nad tematem takie jest moje zdanie.zarzad juz podjal decyzje:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pili pili Tomaszek, że też poszedłeś po bandzie:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Ale że co? Przecież nie jadę jako wladi tylko jako +1:polew:

qrde jestem ciekaw reakcji jak bys wpadl jako ten +1 co by zrobili wtedy

:dziura::cicho:
Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

Wladi jedzie jako gość , gwiazda wieczoru :decayed:

Opublikowano
Wladi jedzie jako gość , gwiazda wieczoru :decayed:

ta wyskoczy z tortu i parę osób mogło by zawału dostać :polew:

Opublikowano

Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

:shock3: nie taką tanią :naughty::grin:

Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

:shock3: nie taką tanią :naughty::grin:

:grin::grin::grin:
Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

jo za playboya takiego chippendales-a :naughty:

Wladi zapomniałem zapytać o coś jak gadaliśmy :doh:

Opublikowano

Musti dawaj na pw:wink:

Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

:shock3: nie taką tanią :naughty::grin:

Ale i nie drogą:przebiegly:

Opublikowano

Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

:shock3: nie taką tanią :naughty::grin:

Ale i nie drogą:przebiegly:

:ssij::grin::grin:
Opublikowano
Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

postaram się by mnie ostro nie sponiewierało :naughty: a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % :decayed:

Opublikowano
Eee co Wy mnie za jakąś tanią dziwke tym razem bierzecie?:polew::polew::polew:

:shock3: nie taką tanią :naughty::grin:

nie tanią a za katerine :grin:

Opublikowano

wladi dziwka :decayed:

Opublikowano
no to i ja się z Wami napije browca :wink: wladi domin jozek Wasze zdrowie :drunk:

fanta :drinks::drinks::drinks::drunk:

:drinks::drinks::drinks:

Wladi ale dziś Cie tu pełno :decayed: Ja Cię zabiorę do BT w bagażniku będziesz spal a pić będziemy na zewnątrz :grin::grin: i zamiast fajerwerek wparujesz Ty :banan:

Opublikowano
Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

Tam sie juz wieksza ekipa kroi wiec tego :grin:

Opublikowano
Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

postaram się by mnie ostro nie sponiewierało :naughty: a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % :decayed:

O jest Hebata :kox:

Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-)

Opublikowano
Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

Tam sie juz wieksza ekipa kroi wiec tego :grin:

a nie mówiłem , sami Andrzeje będą :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.