Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

a pojedziemy do rafiego tydzien wczesniej niz BT a pozniej razem od niego wyruszymy zrobi sie dobry podklad :decayed:

tylko od razu mowie nie chce wiecj spac przy kaloryferze na czyms co imituje lozko :grin::polew:

Tym razem odcinam z Wami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a pojedziemy do rafiego tydzien wczesniej niz BT a pozniej razem od niego wyruszymy zrobi sie dobry podklad :decayed:

tylko od razu mowie nie chce wiecj spac przy kaloryferze na czyms co imituje lozko :grin::polew:

Tym razem odcinam z Wami :decayed:

Grześ pozanosi nas do łóżeczek a Klysia na patio :polew: Tomciu wybacz ja przez tydzien budziłem się ze smiechu, że zapomniałem o Tobie ale w takim stanie i tak by Ci nikt materaca nie nadmuchał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pojedziemy do rafiego tydzien wczesniej niz BT a pozniej razem od niego wyruszymy zrobi sie dobry podklad :decayed:

tylko od razu mowie nie chce wiecj spac przy kaloryferze na czyms co imituje lozko :grin::polew:

Tym razem odcinam z Wami :decayed:

Grześ pozanosi nas do łóżeczek a Klysia na patio :polew: Tomciu wybacz ja przez tydzien budziłem się ze smiechu, że zapomniałem o Tobie ale w takim stanie i tak by Ci nikt materaca nie nadmuchał :decayed:

dobrze ze jestescie mietkie faje i sie nachlaliscie jak prosieta a ja jeszcze bylem na tyle przytomny zeby rozbroic wyro na ktorym spal Artur i Marcin i cos sobie zorganizowalem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu jak zwykle oszukiwałeś i piłeś......wodę od kwiatów:polew::polew::polew:

rozgryles mnie :decayed::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu :kwiatek:masz na przerosiny i w nagrodę teraz śpisz w moim małżeńskim...ale bez mojej starej :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu :kwiatek:masz na przerosiny i w nagrodę teraz śpisz w moim małżeńskim...ale bez mojej starej :decayed::grin:

:thumbup1: wystrczy zeby na leb nie lecialo :wink:

syhyte8y.jpg

:grin::decayed::grin::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu ale pały zapomniałeś:polew:

dajcie spokój bo podciagną to pod zastraszanie a to niezgodne z regulaminem forum :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu ale pały zapomniałeś:polew:

milem w tej wyciagnietej rece chyba dominowi cos nia robilem :grin:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

AUDI A4 B6 MAŁYSZ MASKA PRZÓD PRZEDNIA GRILL EU (3877228927) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wladi moze maske chcial bys sobie wyrezac :decayed:akurat kolor ci podejdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu ale pały zapomniałeś:polew:

milem w tej wyciagnietej rece chyba dominowi cos nia robilem :grin:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

AUDI A4 B6 MAŁYSZ MASKA PRZÓD PRZEDNIA GRILL EU (3877228927) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wladi moze maske chcial bys sobie wyrezac :decayed:akurat kolor ci podejdzie :grin:

Ty raczej Wiolce to zaproponuj:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

postaram się by mnie ostro nie sponiewierało :naughty: a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % :decayed:

O jest Hebata :kox:

Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-)

O ten się odezwał co księżyc ukradł :naughty:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy :naughty: ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić :polew:

postaram się by mnie ostro nie sponiewierało :naughty: a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % :decayed:

O jest Hebata :kox:

Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-)

ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi :polew:

liptonka poproszę nie słodzę , cały termos :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajmy spokój bo znowu zamkną nam DB6:whistling:

Dobrze że mamy Whats appa :decayed:

I tam nikt nam nie naskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...