Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanko dot. sedana a dokładniej jego bagażnika - czy drzwiczki w lewym boczku są osobną częścią zamienną czy to integralna część z boczkiem (bo nie mogę ich znaleźć w ETCE).

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie pytanko dot. sedana a dokładniej jego bagażnika - czy drzwiczki w lewym boczku są osobną częścią zamienną czy to integralna część z boczkiem (bo nie mogę ich znaleźć w ETCE).

ta opcja była tylko chyba na wersję US z pakietem zakupy

Opublikowano
Panowie pytanko dot. sedana a dokładniej jego bagażnika - czy drzwiczki w lewym boczku są osobną częścią zamienną czy to integralna część z boczkiem (bo nie mogę ich znaleźć w ETCE).

ta opcja była tylko chyba na wersję US z pakietem zakupy

Autko mam z Francji. Tak to wygląda...

sedanbagajL1.JPG

sedanbagajL2.JPG

sedanbagajL3.JPG

Opublikowano

Też bym coś takiego chciał i siatkę na bagaż :slina:

Opublikowano
Panowie pytanko dot. sedana a dokładniej jego bagażnika - czy drzwiczki w lewym boczku są osobną częścią zamienną czy to integralna część z boczkiem (bo nie mogę ich znaleźć w ETCE).

ta opcja była tylko chyba na wersję US z pakietem zakupy

Autko mam z Francji. Tak to wygląda...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL1.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL2.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL3.JPG

no ale pakiet zakupy ma :) kiedyś widziałem taką klapkę na allegro :wink:

Opublikowano
Panowie pytanko dot. sedana a dokładniej jego bagażnika - czy drzwiczki w lewym boczku są osobną częścią zamienną czy to integralna część z boczkiem (bo nie mogę ich znaleźć w ETCE).

ta opcja była tylko chyba na wersję US z pakietem zakupy

Autko mam z Francji. Tak to wygląda...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL1.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL2.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/bagaj/Sedan/sedanbagajL3.JPG

no ale pakiet zakupy ma :) kiedyś widziałem taką klapkę na allegro :wink:

Marcin - wygląda to tak jakby drzwiczki miały zawiasy na stałe z boczkiem. Nie mogę ich wytargać.

Opublikowano
a który ma suba z ku pięć u siebie bez bożenki?

ja nie mam bose i sub z q5, co do muzyki jestem dosyc wymagający i powiem szczerze ze moje potrzeby po wlozeniu suba z kwo pjat zostały zaspokojone :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Też bym coś takiego chciał i siatkę na bagaż :slina:

jesli mialem siatke dolozona do auta to jest wypas ? :D

Opublikowano

Ale Polacy jadą w ręczna.....:banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

tez mam takie drzwiczki u siebie, są na stałe połączone z reszta tapicerki

Opublikowano

A ja sie pochwale bumboxem z Q5 :kox:

Opublikowano
tez mam takie drzwiczki u siebie, są na stałe połączone z reszta tapicerki

O takie info chodziło - dzięki :thumbup1:

Opublikowano
A ja sie pochwale bumboxem z Q5 :kox:

show

Opublikowano

jaki aku polecacie???

bo dziaj wymienialem zarowki itp maly detling a tu aku ni hu hu. sprawdzilem ładowanie ok ale nie trzyma przy postoju tygodnia ma problemy

Opublikowano

a u mnie jeszcze deszcz, chyba czas najwyzszy załozyc zimówki:decayed:

a ja chyba zaloze letniaki :kox: dzis 8 stopni w sumie caly tydzien tyle i nie zanosi sie na snieg

Opublikowano
jaki aku polecacie???

bo dziaj wymienialem zarowki itp maly detling a tu aku ni hu hu. sprawdzilem ładowanie ok ale nie trzyma przy postoju tygodnia ma problemy

moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok

Opublikowano

gdzie to było o tym dodatkowym wzmacniaczu z q5??

zapodajcie linka

Opublikowano
gdzie to było o tym dodatkowym wzmacniaczu z q5??

zapodajcie linka

to sama tuba podłanczana do seryjnego lub bosowskiego wzmaka:wink:

Opublikowano

tuba czy wzmacniacz :wink:

ale wiem, że to gdzieś było... zdjęcia były

Opublikowano
gdzie to było o tym dodatkowym wzmacniaczu z q5??

zapodajcie linka

to sama tuba podłanczana do seryjnego lub bosowskiego wzmaka:wink:

Mordo kojarzysz w Otwocku z-hotel?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.