Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z rańca! Słuchajcie mam problem wpakowałem RNS-E i klime 2din z B7 w konsekwencji czego nie działa podgrzewanie tylnej szyby :kwasny: Ktoś coś pomoże?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poczytaj o montazu klimatronika z b7 do b6.

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/

Opublikowano
Siema z rańca! Słuchajcie mam problem wpakowałem RNS-E i klime 2din z B7 w konsekwencji czego nie działa podgrzewanie tylnej szyby :kwasny: Ktoś coś pomoże?

potzreba ci przekaznik ktory posiadam :naughty:

chcesz :decayed: ?

Opublikowano

Duuuzo:decayed:

z modow masz tylko listwy na drzwiach:grin:

Opublikowano

Lustra S4 :grin:

Opublikowano

Chyba pseudo chrom,a nie s4:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

Zobacz jak są pomodzone auta w B6D, a później pytaj o dołączenie.

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Zobacz jak są pomodzone auta w B6D, a później pytaj o dołączenie.

Opublikowano

Więc czym się różnią te od S4? ;>

Pytam ile mi brakuje, nie pytam czy mogę dołączyć....

Opublikowano

ilez mozna czekac na glupi panel menu pod webasto itp z aso :facepalm::facepalm::facepalm: ponad 2 tyg juz sie z tym grzebia :thumbdown:

Opublikowano
ilez mozna czekac na glupi panel menu pod webasto itp z aso :facepalm::facepalm::facepalm: ponad 2 tyg juz sie z tym grzebia :thumbdown:

Zrób sterowanie z pilota i panel nie będzie potrzebny :)

Opublikowano

do kontroli cisnienia w oponach mi potrzebny i auto wentylacje :wink:

Opublikowano

:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Opublikowano
:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Zależy jaka guma i ET. przy 235 gumie powinno wejść ale obcierać:wink:

Opublikowano
:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Zależy jaka guma i ET. przy 235 gumie powinno wejść ale obcierać:wink:

9,5 et 40 z dystansem 5mm - guma 225/40 lub 225/35

Opublikowano
:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Fanta to nie ten dział...tutaj chyba maksymalnie 8,5...ale Domin ma fele z rs6 i wiem ze tez sa szerokie, ale nie wiem jak bardzo

Opublikowano
Więc czym się różnią te od S4? ;>

Ori są z amelinium satynowe, a te chińskie z plastyku i w chromie na lustro:decayed:

Opublikowano

Artur ale przeciez tutaj tez moge zapytac :wink: wole z Wami pogadac niz z kims obcym.. :wink:

Opublikowano
Artur ale przeciez tutaj tez moge zapytac :wink: wole z Wami pogadac niz z kims obcym.. :wink:

nie no pewnko...tylko My nie tacy kozacy :decayed: i większość ma 8 do 8,5 cala

Opublikowano
:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Fanta to nie ten dział...tutaj chyba maksymalnie 8,5...ale Domin ma fele z rs6 i wiem ze tez sa szerokie, ale nie wiem jak bardzo

Artur bo ET jest ujowe. U mnie dopiero przy sutym opuszczeniu gwintu i 9` calowej feldze zaczelo obcierac. :wink:

Opublikowano

Kuźwa i weź się nie wkurwiaj!!!!!!!

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

:siema:

Panowie ma ktoś z Was założone 9,5cala na przodzie ? wejdzie to do b6 w 18?

Fanta to nie ten dział...tutaj chyba maksymalnie 8,5...ale Domin ma fele z rs6 i wiem ze tez sa szerokie, ale nie wiem jak bardzo

Artur bo ET jest ujowe. U mnie dopiero przy sutym opuszczeniu gwintu i 9` calowej feldze zaczelo obcierac. :wink:

et 28 i szerokie 9cali koło ff pytkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.