Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pamietam to jak dzis ;)

ta pamietasz lezałes juz nayeban.. jak dzik:grin::grin: dziku bez urazy:drinks:

a tak wogóle to :siema::siema:

No jak nie pamietam ;)

Moge wszystko co do joty opisać jak to bylo ?

Malo sie nie posikales jak zobaczyłeś plakietkę

Ale dobrze ze pampers byl zaaplikowany ?

tA pamietasz z moich opowiesci , lezales wtedy odlogiem bo tempa nie wytrzymales:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pijaki!!!!

:siema: z rańca.

Deszcz napierdziela i mróz-f*ck wszystko na szybce.zamarza. Dobrze że chociaż miejscami śnieg leżał to mozna było pocisnać i boka złapać :kox:

Opublikowano

Siema ja żyję......ale bebechy trochę bolą:beer::thumbup: no nic trzeba zrobić odbój.....do wieczora wystarczy a potem meczyk i ogień :D:D:D

Opublikowano
Siema ja żyję......ale bebechy trochę bolą:beer::thumbup: no nic trzeba zrobić odbój.....do wieczora wystarczy a potem meczyk i ogień :D:D:D

Nikt nie tesknil:decayed:

Siema z rana:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Walnę teraz gafą, ale trudno, gwint w B6 B7 z przodu jest regulowany, a tył? :grin:

Z tylu możesz sobie trochę pokręcić na sprezynie :wink:

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

zglos sie do Mikaszi on cos tam montuje

Opublikowano

:hi:

Walnę teraz gafą, ale trudno, gwint w B6 B7 z przodu jest regulowany, a tył? :grin:

przód krecisz na amorku a tył masz nakrętkę pod sprężyną :wink:

Opublikowano
Pamietam to jak dzis ;)

ta pamietasz lezałes juz nayeban.. jak dzik:grin::grin: dziku bez urazy:drinks:

a tak wogóle to :siema::siema:

No jak nie pamietam ;)

Moge wszystko co do joty opisać jak to bylo ?

Malo sie nie posikales jak zobaczyłeś plakietkę

Ale dobrze ze pampers byl zaaplikowany ?

tA pamietasz z moich opowiesci , lezales wtedy odlogiem bo tempa nie wytrzymales:grin:

No wez mnie nie denerwuj ?

Opublikowano

Siemka ;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka:) wczoraj chciałem się dostać do autka a tu psikus:P

DSC_0001.jpg

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

No niestety nie:kwasny: Stacja sprawna to chce to zrobic. mikaszi nie ma:kwasny:

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:whistling:

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

No niestety nie:kwasny: Stacja sprawna to chce to zrobic. mikaszi nie ma:kwasny:

:whistling:
Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:whistling:

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

No niestety nie:kwasny: Stacja sprawna to chce to zrobic. mikaszi nie ma:kwasny:

:whistling:

Masz coś?:naughty:

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:whistling:

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

No niestety nie:kwasny: Stacja sprawna to chce to zrobic. mikaszi nie ma:kwasny:

:whistling:

Masz coś?:naughty:

Zawsze coś tam jest. Jutro będę wiedział i foty ewentualne :decayed: ale milion trza dać :kox:

Opublikowano

Mordo nie masz jakiegoś wyświetlacza od rns-a? Chętnie bym zakupił bo tamten niestety zmarł:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:whistling:

a no nic kompletnie nimam:kwasny: a ten gosc go niepostawił??

No niestety nie:kwasny: Stacja sprawna to chce to zrobic. mikaszi nie ma:kwasny:

:whistling:

Masz coś?:naughty:

Zawsze coś tam jest. Jutro będę wiedział i foty ewentualne :decayed: ale milion trza dać :kox:

Starych zł mogę Ci dać całą torbe tych milionów:decayed:

Opublikowano

H4mm3R NAJLEPSZEGO :drinks::drinks::drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.