Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja dostałem dzisiaj :grin:

Lubisz vodkę i ATB. Musiałem :wink:

Opublikowano

przyjade na service skrzyni, to odsłuch konieczny!

Opublikowano
ode mnie też :grin:

Ta, mordy nie poznałem ale auto już tak - i tak będzie z większością z Was :grin:

hehe my to nawet zavdobrych czasow troche porezali :grin:

Bartek jwdziesz do Bt?

Coraz bardziej mam ochotę ale to od pracy zależy. Postaram się :thumbup1:

Opublikowano

Klikać na Bartka 4ring Servis ;)

Opublikowano
ode mnie też :grin:

+1:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
ode mnie też :grin:

Ta, mordy nie poznałem ale auto już tak - i tak będzie z większością z Was :grin:

znam to :decayed: ale przynajmniej potem będziesz mnie z twarzy kojarzył :grin:

No najprędzej na BT lub OEM :wink:

Opublikowano
ode mnie też :grin:

+1:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A Ty cwaniaku ostatnio patrzyłes u mnie i znalazłeś Bobowicza i juz nie raczyłes mnie zaprosić

Fuj.

Opublikowano
ode mnie też :grin:

+1:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wandziu też dodany :thumbup1:

Opublikowano

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

a co tam :grin: coś tam mogę postawić :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

a co tam :grin: coś tam mogę postawić :naughty::naughty::naughty:

no dobra Jozek ja tez postawie butelke

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

BT2011.JPG

Opublikowano

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

Opublikowano
Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

Cfaniak :przebiegly::decayed:

Opublikowano
Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Zabiorę na OEM i wstawię za szybkę :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Nie - poka!

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Zabiorę na OEM i wstawię za szybkę :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Nie - poka!

Tys to chyba mojego watku nie widzial ;)

Zerknij w moja A4 w wolnej chwili ;) ostatnie strony dotyczy świeżych modow ;)

Opublikowano

czyli na letni Bartek leci:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.