Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli na letni Bartek leci:kox:

ja też...

:bag:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Zabiorę na OEM i wstawię za szybkę :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Nie - poka!

Tys to chyba mojego watku nie widzial ;)

Zerknij w moja A4 w wolnej chwili ;) ostatnie strony dotyczy świeżych modow ;)

Lodówka nie... Pamięć nie... klamki nie... aaa jest - tego alkoholika po prawej poznaję :grin:

ljzh.JPG

Opublikowano

kaju a zimowy?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!:decayed:

Opublikowano
kaju a zimowy?

wszystko zweryfikuje czas i moneta, ale kuźwa może być ciężko :kwasny:

Opublikowano
kaju a zimowy?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!:decayed:

A co ja napisał :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Opowiadałem wam jak Domina poznałem?

Opublikowano

Nie ;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
kaju a zimowy?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!:decayed:

A co ja napisał :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Opowiadałem wam jak Domina poznałem?

nie, dawaj

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Zabiorę na OEM i wstawię za szybkę :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Nie - poka!

Tys to chyba mojego watku nie widzial ;)

Zerknij w moja A4 w wolnej chwili ;) ostatnie strony dotyczy świeżych modow ;)

Lodówka nie... Pamięć nie... klamki nie... aaa jest - tego alkoholika po prawej poznaję :grin:

http://imageshack.us/a/img30/61/ljzh.JPG

tahe6anu.jpg

Ten alkoholik mi grał na nerwach w dzien montażu :)

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

kaju a zimowy?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!:decayed:

A co ja napisał :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Opowiadałem wam jak Domina poznałem?

Jezeli mowisz o tej sytuacji na BT to ja tam bylem i to bylo przy mnie hihi ;) malo soe w gacie nie posral ;)

Opublikowano
Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Zabiorę na OEM i wstawię za szybkę :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia :decayed::polew:

Jak wlecę to pewnie dziką kartą na ostatnią chwilę. Weźcie śpiwór dla mnie bo jak przyjebie tak jak w 2011 to na dworze się jakoś nie widzę :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/BT2011.JPG

Sweet focia ;)

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz :decayed:

No niestety - Mario jeszcze nie ma dla mnie pieca. Najpierw w Passacie zamontujemy bo są już wszystkie graty.

BTW - brb, idę sprawdzić jak szyba w Pasku poradzi sobie z obecnym lodem. Folia w Audi potrzebowała 10 minut.

A widziales jaki ja komplet dorwalem ;) webasta ;)?

Nie - poka!

Tys to chyba mojego watku nie widzial ;)

Zerknij w moja A4 w wolnej chwili ;) ostatnie strony dotyczy świeżych modow ;)

Lodówka nie... Pamięć nie... klamki nie... aaa jest - tego alkoholika po prawej poznaję :grin:

http://imageshack.us/a/img30/61/ljzh.JPG

http://img.tapatalk.com/d/14/01/21/tahe6anu.jpg

Ten alkoholik mi grał na nerwach w dzien montażu :)

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

kaju a zimowy?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!:decayed:

A co ja napisał :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Opowiadałem wam jak Domina poznałem?

Jezeli mowisz o tej sytuacji na BT to ja tam bylem i to bylo przy mnie hihi ;) malo soe w gacie nie posral ;)

Zostawmy to na BT ;) Ale fajkę ze mną spalił zanim się zorientował :polew:

Opublikowano

Pamietam to jak dzis ;)

Opublikowano

dobra ja lece spac bo o 5 pobutka:facepalm:

Opublikowano

Dobranoc Art. Ja też lecę piffko otworzyć i szybkę przetestować :wink:

Opublikowano

No to spadam i ja MIG - em ?

Opublikowano

Walnę teraz gafą, ale trudno, gwint w B6 B7 z przodu jest regulowany, a tył? :grin:

Opublikowano

Siemka ;)

Opublikowano
Pamietam to jak dzis ;)

ta pamietasz lezałes juz nayeban.. jak dzik:grin::grin: dziku bez urazy:drinks:

a tak wogóle to :siema::siema:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano

:siema: ale mi sie spac chce masakra

a tu jeszcze 25 min w pracy .....:facepalm:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
Pamietam to jak dzis ;)

ta pamietasz lezałes juz nayeban.. jak dzik:grin::grin: dziku bez urazy:drinks:

a tak wogóle to :siema::siema:

No jak nie pamietam ;)

Moge wszystko co do joty opisać jak to bylo ?

Malo sie nie posikales jak zobaczyłeś plakietkę

Ale dobrze ze pampers byl zaaplikowany ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.