Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma problemu, zderzak jeszcze u mnie to nie miał jak fot zrobić :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj wkoncu nie pada wiec trzeba by autko odkurzyc i wyczyscic skore troszeczke :kox:

Opublikowano
dzisiaj wkoncu nie pada wiec trzeba by autko odkurzyc i wyczyscic skore troszkeczke :kox:

Tylko tak by Ci sie nie marszczyla ;)

Opublikowano

Marcin nie głupio ten Twój parch od tyłu wygląda:kox: A z S4 to już będzie sztos:jerk:

Opublikowano
Marcin nie głupio ten Twój parch od tyłu wygląda:kox: A z S4 to już będzie sztos:jerk:

I tak mam chęć go ze skarpy zepchnąć :decayed: muszę założyć te graty co leżą i się kurzą. A jeszcze am fazę na kierę z tt i sline fotele lub recaro :banan:

Opublikowano
Marcin nie głupio ten Twój parch od tyłu wygląda:kox: A z S4 to już będzie sztos:jerk:

I tak mam chęć go ze skarpy zepchnąć :decayed: muszę założyć te graty co leżą i się kurzą. A jeszcze am fazę na kierę z tt i sline fotele lub recaro :banan:

A felunek ten sam?:whistling: U mnie wpada na wiosnę 312mm przód + ogarnięcie RNS-E i rotorki i narazie spokój:wink:

Opublikowano
Marcin nie głupio ten Twój parch od tyłu wygląda:kox: A z S4 to już będzie sztos:jerk:

I tak mam chęć go ze skarpy zepchnąć :decayed: muszę założyć te graty co leżą i się kurzą. A jeszcze am fazę na kierę z tt i sline fotele lub recaro :banan:

A felunek ten sam?:whistling: U mnie wpada na wiosnę 312mm przód + ogarnięcie RNS-E i rotorki i narazie spokój:wink:

Koła ciężki temat. Uwielbiam moje rs ale już się lekko opatrzyly. Tylko weź zmień koło i kup dobrą gumę 4-5k :thumbdown:.

Może avusy w 18 kupie albo rs z ujową gumą znowu :thumbdown:

Opublikowano

Ktos chętny na dokładkę z cupry? Nówki sztuki:naughty:

Opublikowano
Ktos chętny na dokładkę z cupry? Nówki sztuki:naughty:

zapodaj na pw cennik:decayed:

Opublikowano

Mi też :)

Opublikowano

i mnie też.

Turzol skrzynkę masz pełną.

Opublikowano

i mi też

Opublikowano
:siema:
Panowie wozi ktos jako kolo zapasowe 19"

jak nie masz Q to nie potrzeba Ci chyba aż tak dużego koła w zapasie :wink:

wiem ale mam zapas 15 a on nie wejdzie na hebel

Daj spokój z pełnym kołem Art - pakuj dojazdówkę.

a jaką walnąć na ten zacisk 320 zeby podszedł?

No fakt. Na 312 jeszcze by się zmieścił :facepalm: Chociaż dla pewności test bym zrobił :wink:

Opublikowano

Pany w planach jest zamiana koła 19" przod 8.5 et35 (zapewno wejdzie)tyl 9.5 et 35 i tu pytanie wlezie to ? Druga sprawa jakie opony najlepiej bedzie naciagnąć na to? Przód 215/35 tyl 225/35 ?

Opublikowano
Pany w planach jest zamiana koła 19" przod 8.5 et35 (zapewno wejdzie)tyl 9.5 et 35 i tu pytanie wlezie to ? Druga sprawa jakie opony najlepiej bedzie naciagnąć na to? Przód 215/35 tyl 225/35 ?

przód wejdzie,

tył: raczej nie ma szans

u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało

dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło

opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade

Opublikowano

Tu wam napisze, dla was elita 160zl, plus przesylki jak beda

Opublikowano
Tu wam napisze, dla was elita 160zl, plus przesylki jak beda

good price:thumbup1:

ja płaciłem 220pln z przesyłką co i tak już było dobrą ceną

Opublikowano
Pany w planach jest zamiana koła 19" przod 8.5 et35 (zapewno wejdzie)tyl 9.5 et 35 i tu pytanie wlezie to ? Druga sprawa jakie opony najlepiej bedzie naciagnąć na to? Przód 215/35 tyl 225/35 ?

przód wejdzie,

tył: raczej nie ma szans

u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało

dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło

opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade

Tez boje się o tył teraz mam 19" 9" et 30 gumy 225/35 continentalei jest na styk ale znów ta sama felga opona rownież tych samych parametrów lecz bridgestone i tarło

2013_05_16_07_55_43.jpg

Opublikowano
Pany w planach jest zamiana koła 19" przod 8.5 et35 (zapewno wejdzie)tyl 9.5 et 35 i tu pytanie wlezie to ? Druga sprawa jakie opony najlepiej bedzie naciagnąć na to? Przód 215/35 tyl 225/35 ?

przód wejdzie,

tył: raczej nie ma szans

u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało

dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło

opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade

Tez boje się o tył teraz mam 19" 9" et 30 gumy 225/35 continentalei jest na styk ale znów ta sama felga opona rownież tych samych parametrów lecz bridgestone i tarło

http://s23.postimg.org/n4820a3o7/2013_05_16_07_55_43.jpg

Odboje na gwint zakładałeś??

Opublikowano

jeżeli już bardzo chcesz mieć 19"x9,5 to zakładaj i jedź na geometrię robić negatyw, pamiętaj że przy mocniejszym negatywie opony od wewnątrz będą się szybciej wycierały

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.