Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

trzeba umieć pić :grin:

Kurfa mało wypilem w sumie:kwasny: nie wiem co mi jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :)

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano

Panowie orientujecie się może gdzie w vagu mogę sprawdzić w blokach pomiarowych działanie przycisków manetki tempomatu ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

W kole kierownicy

Opublikowano
Panowie orientujecie się może gdzie w vagu mogę sprawdzić w blokach pomiarowych działanie przycisków manetki tempomatu ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

zdaje się w że w 16 steering wheel

Opublikowano
Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

trzeba umieć pić :grin:

Kurfa mało wypilem w sumie:kwasny: nie wiem co mi jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

starzejesz się przyjacielu :grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

trzeba umieć pić :grin:

Kurfa mało wypilem w sumie:kwasny: nie wiem co mi jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

starzejesz się przyjacielu :grin:

Chyba to nie to:decayed: Słabszy dzień mi się trafił chyba:kwasny:

Ten DTM klubowy jest:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

trzeba umieć pić :grin:

Kurfa mało wypilem w sumie:kwasny: nie wiem co mi jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

starzejesz się przyjacielu :grin:

Chyba to nie to:decayed: Słabszy dzień mi się trafił chyba:kwasny:

Ten DTM klubowy jest:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak - Arek w końcu ją sprzedaje :naughty:

Opublikowano

panowie... zainstalowałem tempomat w steering wheel wybrałem kanał bodajże 004 i manetka wychodzi na to, że jest poprawnie zainstalowana bo reguje na ruchy manetką, jedynie ostatnie pole co bym nie zrobił manetką jest nie aktywne... abs przekodowałem usunąłem błędy i nic nie wyświetla na fis'ie. W blokach jeszcze sprawdziłem czujniki sprzegla i hamulca i działa poprawnie. Ale jest problem bo dalej nie działa tempomat ;/ mimo, że wszystko wydaje się zakodowane w silniku również ;/

a i jeszcze jedno nie chce zniknąć mi kontrolka Air Bag'u pomimo, że przejechałem kilka km autem da rade wykasować tak aby ta kontrolka się nie paliła, prówbowałem wejść w vagu do poduszek Aur Bag ale wywaliło mi ostrzeżenie i wyszedłem..

Opublikowano

:hi:

grzana szybka juz u mnie w domu

braciak mowi ze odprysk ma moze max 1mm glebokosci wszytsko ladne piekne :kox:

Opublikowano

kaju tak z rańca :banan:

Opublikowano

A nie mogles np jakiegos kamyka zaliczyc i do ubezpieczalni po nowa? :kox: taka z grzaniem :decayed:

Opublikowano
panowie... zainstalowałem tempomat w steering wheel wybrałem kanał bodajże 004 i manetka wychodzi na to, że jest poprawnie zainstalowana bo reguje na ruchy manetką, jedynie ostatnie pole co bym nie zrobił manetką jest nie aktywne... abs przekodowałem usunąłem błędy i nic nie wyświetla na fis'ie. W blokach jeszcze sprawdziłem czujniki sprzegla i hamulca i działa poprawnie. Ale jest problem bo dalej nie działa tempomat ;/ mimo, że wszystko wydaje się zakodowane w silniku również ;/

a i jeszcze jedno nie chce zniknąć mi kontrolka Air Bag'u pomimo, że przejechałem kilka km autem da rade wykasować tak aby ta kontrolka się nie paliła, prówbowałem wejść w vagu do poduszek Aur Bag ale wywaliło mi ostrzeżenie i wyszedłem..

Do poduszek użyj nowszego interfejsu (VCDS). Jeśli chodzi o tempomat - jaki sterownik kolumny kierowniczej założyłeś i jak go zakodowałeś. Jaki login wbiłeś w silniku aby uruchomić tempomat.

Opublikowano
A nie mogles np jakiegos kamyka zaliczyc i do ubezpieczalni po nowa? :kox: taka z grzaniem :decayed:

ta szyba grzana w pl jest narazie a wiesz jakie sa problemy w uk z zlatwianiem claimow nawet jesli chodzi o szybki

potem gowno ciagnie sie 3 lata za toba i niby mowia ze nie wplywa to na premium ale wiadomo jak jest naprawde :thumbdown:

Opublikowano
panowie... zainstalowałem tempomat w steering wheel wybrałem kanał bodajże 004 i manetka wychodzi na to, że jest poprawnie zainstalowana bo reguje na ruchy manetką, jedynie ostatnie pole co bym nie zrobił manetką jest nie aktywne... abs przekodowałem usunąłem błędy i nic nie wyświetla na fis'ie. W blokach jeszcze sprawdziłem czujniki sprzegla i hamulca i działa poprawnie. Ale jest problem bo dalej nie działa tempomat ;/ mimo, że wszystko wydaje się zakodowane w silniku również ;/

a i jeszcze jedno nie chce zniknąć mi kontrolka Air Bag'u pomimo, że przejechałem kilka km autem da rade wykasować tak aby ta kontrolka się nie paliła, prówbowałem wejść w vagu do poduszek Aur Bag ale wywaliło mi ostrzeżenie i wyszedłem..

Do poduszek użyj nowszego interfejsu (VCDS). Jeśli chodzi o tempomat - jaki sterownik kolumny kierowniczej założyłeś i jak go zakodowałeś. Jaki login wbiłeś w silniku aby uruchomić tempomat.

sterownik z końcówką L . Wszedłem do steering wheel i przekodowałem bo sterownik miał kodowanie 00042 a zakodowałem na 00041 bo mam sedana u siebie. i w ENGINE wklepałem login 11463 i wcześniej przyuczyłem w steering wheel VIN kanał 81 i wklepałem 00111

Opublikowano

ma ktos zolte zarowki w halogenach ??co polecacie

Opublikowano
ma ktos zolte zarowki w halogenach ??co polecacie

nikt nie ma, każdy ma obklejone halogeny żółtą folią :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.