Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a orientujesz się mniej więcej ile kosztuje wysłanie kompletu listw wewnętrznych do Rosji ? tak mniej więcej :wink:

nie mam pojecia, zapytaj na poczcie. Ja słałem EMS Pocztex i cena zależy od wielu czynników

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok, dzieki

Opublikowano

jakie zarowki w halogenach ?? ktos ma zolte ?? jakki efekt i jakie polecacie??

Opublikowano

Pany jezeli to mozliwe to prosze podajcie jakis link , temat itp. jak wylaczyc VAG-iem automatyczne ryglowanie drzwi powyzej predkosci 15km/h w B6 ?

:hi:

Opublikowano
Pany jezeli to mozliwe to prosze podajcie jakis link , temat itp. jak wylaczyc VAG-iem automatyczne ryglowanie drzwi powyzej predkosci 15km/h w B6 ?

:hi:

Odpowiednie kodowanie MK. Zobacz jaką masz wartość teraz - odejmij od niej 32 i wynik zapisz jako nowe kodowanie.
Opublikowano
Pany jezeli to mozliwe to prosze podajcie jakis link , temat itp. jak wylaczyc VAG-iem automatyczne ryglowanie drzwi powyzej predkosci 15km/h w B6 ?

:hi:

Odpowiednie kodowanie MK. Zobacz jaką masz wartość teraz - odejmij od niej 32 i wynik zapisz jako nowe kodowanie.

Ok kolego dzieki ale jeszcze , ze zapytam na , ktorym kanale znajde odpowiednia wartosc od , ktorej mam odjac te 32 ?

Opublikowano
Pany jezeli to mozliwe to prosze podajcie jakis link , temat itp. jak wylaczyc VAG-iem automatyczne ryglowanie drzwi powyzej predkosci 15km/h w B6 ?

:hi:

Odpowiednie kodowanie MK. Zobacz jaką masz wartość teraz - odejmij od niej 32 i wynik zapisz jako nowe kodowanie.

Ok kolego dzieki ale jeszcze , ze zapytam na , ktorym kanale znajde odpowiednia wartosc od , ktorej mam odjac te 32 ?

:decayed: Na żadnym... Chodzi o główne kodowanie MK (przycisk CODING).

Opublikowano
Pany jezeli to mozliwe to prosze podajcie jakis link , temat itp. jak wylaczyc VAG-iem automatyczne ryglowanie drzwi powyzej predkosci 15km/h w B6 ?

:hi:

Odpowiednie kodowanie MK. Zobacz jaką masz wartość teraz - odejmij od niej 32 i wynik zapisz jako nowe kodowanie.

Ok kolego dzieki ale jeszcze , ze zapytam na , ktorym kanale znajde odpowiednia wartosc od , ktorej mam odjac te 32 ?

:decayed: Na żadnym... Chodzi o główne kodowanie MK (przycisk CODING).

Aha ok rozumiem , sorki ze pytam ale zapomnailem bo dawno VAG-a w reku nie mialem (nie bylo potrzeby) a kumpel potrzebuje abym mu to odlaczyl i w Moich zapiskach nie moge sie doszukac tej procedury jak to zrobic , ok jeszcze raz dzieki.

:hi:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

Hej pijaki ja jestem w drodze o juz 5 flaszek poszło:thumbup:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany B6?

nz2VSie.jpg

bO6bRlz.jpg

Opublikowano

B6:wink:

Opublikowano
B6:wink:

kombi

Opublikowano
B6:wink:

kombi

:punish: avant! :grin: ściągnąłeś dziadka? :polew: ja kficzałem po prostu :polew:

Opublikowano
B6:wink:

kombi

:punish: avant! :grin: ściągnąłeś dziadka? :polew: ja kficzałem po prostu :polew:

no jasnę mam już obejrzę po boiadku :decayed:

Opublikowano

thx, też tak pomyślałem bo b7 avant nie ma listwy ozdobnej o ile pamiętam

Opublikowano

Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Mój baniak:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

trzeba umieć pić :grin:

Opublikowano
thx, też tak pomyślałem bo b7 avant nie ma listwy ozdobnej o ile pamiętam

Daj namiaty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.