Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak s-line tył,avant pod pdc chce który?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zderzak s-line tył,avant pod pdc chce który?

jaki pinionc? :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza :whistling:

Opublikowano

kazdy sie nastawia umyslowo na poniedzialek:decayed:

Opublikowano

Panowie wozi ktos jako kolo zapasowe 19"

Opublikowano

Taa ja odżywam po wczorajszym. o 23 spierdoliliśmy z chaty z kuzynem że niby się przejść a o 5 wrócili. A dzisiaj nie dość że niewyspany, skacowany to jeszcze baba cały dzień pluła się jak uj. :facepalm:

Opublikowano
Taa ja odżywam po wczorajszym. o 23 spierdoliliśmy z chaty z kuzynem że niby się przejść a o 5 wrócili. A dzisiaj nie dość że niewyspany, skacowany to jeszcze baba cały dzień pluła się jak uj. :facepalm:

tyś chyba bratem mym :kox:

Opublikowano

Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe

Opublikowano
Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe

bardzo piątka :brawo: też tak z cwiarą znikam jak jest u mnie :grin:

Opublikowano
Panowie wozi ktos jako kolo zapasowe 19"

jak nie masz Q to nie potrzeba Ci chyba aż tak dużego koła w zapasie :wink:

Opublikowano
Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe

bardzo piątka :brawo: też tak z cwiarą znikam jak jest u mnie :grin:

Z tym ze my z Kajem 0,7 na baniak :grin:

Opublikowano
Kurde no ostro było. Wypili litra wyszli i wsiąkli hehe

bardzo piątka :brawo: też tak z cwiarą znikam jak jest u mnie :grin:

Z tym ze my z Kajem 0,7 na baniak :grin:

cicho bądź... :grin:

Opublikowano

dobrze że już jutro kuzyn idzie do roboty bo coraz to więcej wypijamy i bardziej świrujemy he :grin:

dzisiaj zapodalem sobie tunel 2 din. gdzie dostane w dobrej cenie kosz? macie jakies namiary?

Opublikowano
Panowie wozi ktos jako kolo zapasowe 19"

jak nie masz Q to nie potrzeba Ci chyba aż tak dużego koła w zapasie :wink:

wiem ale mam zapas 15 a on nie wejdzie na hebel

Opublikowano

my wypili litra i poszli bo braklo i sie jeszcze polało jak dowiózł 2 kuzyn ale to byl zly pomysl bo musialem jechac dzisiaj po tunel do Opola i nie dosc ze moja miala wkurwa na mnie fest to musialem ja prosic zeby kierowala bo ja na bombie jeszcze hehe ale poszla na zakupki sobie i jej przeszlo :wink:

Opublikowano
my wypili litra i poszli bo braklo i sie jeszcze polało jak dowiózł 2 kuzyn ale to byl zly pomysl bo musialem jechac dzisiaj po tunel do Opola i nie dosc ze moja miala wkurwa na mnie fest to musialem ja prosic zeby kierowala bo ja na bombie jeszcze hehe ale poszla na zakupki sobie i jej przeszlo :wink:

pewnie dostała 14cm, które zadowoli każdą kobiete...? :whistling:

images?q=tbn:ANd9GcQFcCvuzx5pafAlEL8jvyYbh6H2iXQOZqPmkKcLxOpk96P7kSn2Bg

:decayed:

Opublikowano

troszke wiecej wydala ale co się nie robi dla swietego spokoju :polew:

Opublikowano
troszke wiecej wydala ale co się nie robi dla swietego spokoju :polew:

jak rezałem amerykanke, to każdy wydatek mojej między półkami przeliczałem na tajle do B5 :grin:

Opublikowano

hehe moja wydala tyle samo co ja na tunel dzis to i tak wyszlem lepiej bo nie dosc ze tyle samo my wydali to ja jeszcze wczoraj porzadzil :banan:

Opublikowano

z babami wiecznie problemy sa

one tego ngdy nie zrozumieja:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.