Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kojarzę :wink: widzę, że moja wizyta u Ciebie się przedłuży :banan: dorzućmy jeszcze troche rurki na pobudzenie :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jozek podac Ci adres do wysylki? :wink:

sam bym przygarnął jeden :wink:

Ja sobie zamawiam

jak ktos chce to tez moge zamowic

dostepne na iphona 4, 4s i 5 kolor do wyboru ktos chce?

Opublikowano
jozek podac Ci adres do wysylki? :wink:

sam bym przygarnął jeden :wink:

Ja sobie zamawiam

jak ktos chce to tez moge zamowic

dostepne na iphona 4, 4s i 5 kolor do wyboru ktos chce?

a podrzuć linkiem na pw, też sobie zamówię :wink:

Opublikowano

Ja jestem inny :whistling: mnie kreci muza tego typu, balaś w ręku i pełne odprężenie :kox:

Opublikowano
Ja jestem inny :whistling: mnie kreci muza tego typu, balaś w ręku i pełne odprężenie :kox:

nie gadaj nie gadaj, disco polo też lubimy :banan:

Opublikowano

disco polo oczywiście :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Ja jestem inny :whistling: mnie kreci muza tego typu, balaś w ręku i pełne odprężenie :kox:

Da się czasem zauważyć:przebiegly:

Disco polo?

Mój faworyt:kox:

Opublikowano
kojarzę :wink: widzę, że moja wizyta u Ciebie się przedłuży :banan: dorzućmy jeszcze troche rurki na pobudzenie :kox:

Majster - żona zobaczyła że z jakąś Kają gadam i mnie zj***ła :polew::polew:

Opublikowano
kojarzę :wink: widzę, że moja wizyta u Ciebie się przedłuży :banan: dorzućmy jeszcze troche rurki na pobudzenie :kox:

Majster - żona zobaczyła że z jakąś Kają gadam i mnie zj***ła :polew::polew:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
kojarzę :wink: widzę, że moja wizyta u Ciebie się przedłuży :banan: dorzućmy jeszcze troche rurki na pobudzenie :kox:

Majster - żona zobaczyła że z jakąś Kają gadam i mnie zj***ła :polew::polew:

Trzeba mu zmienic nick na kaja w takim razie

Prezes jestes ;)

Opublikowano
:nabijasie: pozdrów ją :grin:
Opublikowano
:nabijasie: pozdrów ją :grin:

Chyba mosz ambe z przerzutem na plecach tej - jak jest wkurwiona to się do niej nie zbliżam :grin:

Opublikowano

Trzeba mu zmienic nick na kaja w takim razie

te tee teeeeem kontroluj bajere :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:nabijasie: pozdrów ją :grin:

Chyba mosz ambe z przerzutem na plecach tej - jak jest wkurwiona to się do niej nie zbliżam :grin:

zaraz w profilu sobie zmienie imie na KAJUNIA, jeszcze drukowanymi pjerdolne, żeby było bardziej widoczne :grin:

Opublikowano

Trzeba mu zmienic nick na kaja w takim razie

te tee teeeeem kontroluj bajere :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:nabijasie: pozdrów ją :grin:

Chyba mosz ambe z przerzutem na plecach tej - jak jest wkurwiona to się do niej nie zbliżam :grin:

zaraz w profilu sobie zmienie imie na KAJUNIA, jeszcze drukowanymi pjerdolne, żeby było bardziej widoczne :grin:

Dobra, idę ją trochę udobruchać :wink::wink:

Opublikowano

Nie wytrzymałem :drinks:

2bri.jpg

Opublikowano

Bartek jebłem...pozdro dla czujnej żony!

Opublikowano
Ja jestem inny :whistling: mnie kreci muza tego typu, balaś w ręku i pełne odprężenie :kox:

Da się czasem zauważyć:przebiegly:

Disco polo?

Mój faworyt:kox:

też jest dobre :naughty:

Opublikowano
Bartek jebłem...pozdro dla czujnej żony!

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

:polew:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/23/ubyruhum.jpg

:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

LOL, trunki, laptopy... Ostrożnie bo zaraz se pindole zaczniecie pokazywać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.