Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiu szaleje hihi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w dupskach Wam się przewraca i tyle :grin:

Opublikowano

Jak spamujecie to sie należy:decayed: spójrzcie na moje wypowiedzi. Same tranfne w temat bez spamu. Uczcie się:przebiegly:

Opublikowano
w dupskach Wam się przewraca i tyle :grin:

mógł byś rozwinąć ta myśl :whistling:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Jak spamujecie to sie należy:decayed: spójrzcie na moje wypowiedzi. Same tranfne w temat bez spamu. Uczcie się:przebiegly:

:polew::polew:

Opublikowano

Ma ktoś czarnego avanta na rotorach?

Opublikowano
w dupskach Wam się przewraca i tyle :grin:

mógł byś rozwinąć ta myśl :whistling:

no przeca wała cisne :wink:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

ja sie dziwie, że jeszcze nie dostałem :grin:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

ciekawe ile za klape ryczy

AUDI A4 B6 B7 KLAPAY TYŁ SEDAN USA KOMBI EUROPA (3997257903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

AUDI A4 2003 USA LAMPA TYLNA LEWA (3955104155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jak to jest z B6 - Avanty też miały obrys z boku tak jak B5 czy nie miały?

Opublikowano

Ja dostałem bo to ponoć nie był mój pierwszy raz , się nazbierało albo ktoś mnie poprostu nie trawi .

Znam większych spamerów którym wszystko uchodzi płazem

Opublikowano

na gładko ryj robić, czy takie coś wszczepić:

AUDI A4 B6 2002 PODKŁADKA POD TABLICE USA ORYGINAŁ (3959247737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:eusathink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Ja dostałem bo to ponoć nie był mój pierwszy raz , się nazbierało albo ktoś mnie poprostu nie trawi .

Znam większych spamerów którym wszystko uchodzi płazem

np mnie :grin:

w miarę rozsądny pieniądz...

AUDI A4 2002 USA KLAPA TYLNA (3991972781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

ostro cię wzięło na to USA :wink:

Opublikowano

podkładka z pierwszego linku to raczej nie do b6 :wink:

Opublikowano
ostro cię wzięło na to USA :wink:

no konkret :decayed: B5 było zrobione na USA, to i B6 też musi być :wink: zaczęło się od tej durnej klapy za 50zł... :polew:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

podkładka z pierwszego linku to raczej nie do b6 :wink:

no właśnie nie miałem pewności, a to już wisi kupe czasu, w zeszłym roku już to widziałem. Myślę jeszcze, czy zrobić zderzak na gładko i wysuwaną mykblache, czy właśnie zaadoptować coś takiego :eusathink:

Opublikowano

Siemanko spamerzy:thumbup:

Opublikowano

Bry :decayed:

Nie polecam kombinacji Johny W. + tonik po Zamkowym :doh: dobrze, że jest apap extra.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:moja bania :facepalm: ale zimny prysznic + pepsi i by się jeszcze coś dobrego ciepłego zjadło i było by ciut lepiej :decayed:

Opublikowano
dostałem ostrzeżenie :doh::grin::polew:

którego nie skomentuje

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jak chcesz to moge wkelic twoj SPAM z DZIALU WARSZTAT .

Opublikowano

ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

a co to jest kac? mistrzuniu u mnie nawet się nie nastawiaj na coś takiego, są sposoby zapobiegawcze :naughty:q

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

a co to jest kac? mistrzuniu u mnie nawet się nie nastawiaj na coś takiego, są sposoby zapobiegawcze :naughty:q

klinnnnnnnnnnnnnn:decayed::grin:

Opublikowano

zabójca :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.